CityFit umacnia pozycję na Śląsku

CityFit, polska sieć klubów fitness podpisała umowę na kolejną lokalizację na Śląsku. Klub CityFit w Gliwicach otwarty zostanie w pierwszym kwartale przyszłego roku.

– Otwarcie klubu w Gliwicach pozwoli nam na umocnienie naszej pozycji na Śląsku.  Równolegle rozwijamy naszą obecność w innych regionach kraju. Nasza sieć liczy obecnie 16 lokalizacji, a w najbliższych miesiącach otworzymy przynajmniej 7 kolejnych. – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

Klub zlokalizowany w Gliwickim Centrum Handlowym przy ulicy Zwycięzców 52A, będzie miał powierzchnię 1700 mkw. Czynny będzie 24 godziny na dobę, 365 dni w roku (również w dni ustawowo wolne od handlu). Komfortowe parkowanie zapewni 150 miejsc parkingowych, z czego aż 60 dedykowanych będzie wyłącznie dla klientów sieci. CityFit Gliwice będzie czwartym klubem sieci na Śląsku – po Katowicach, Chorzowie i Bielsko-Białej.

Klubowicze będą mogli korzystać ze sprzętu klasy premium, grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień, tj. wejście na skan mapy palca, fontanny z wodą filtrowaną czy autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących. Wnętrze podzielone zostanie na ergonomiczne strefy treningowe, wśród których znajdzie się strefa relaksu, w której będzie można odpocząć po treningu, podgrzać i zjeść posiłek. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a z oferty klubów mogą korzystać również posiadacze pakietów sportowych OK System.

_________

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Cieć CityFit została laureatem nagrody BRANŻA FITNESS AWARDS 2018 w kategorii INNOWACJA.

Informacja prasowa

Zobacz także: