Foto: Mat. Prasowe

Trzecia lokalizacja sieci w stolicy

O północy z 9 na 10 marca nastąpi otwarcie piętnastego klubu fitness polskiej sieci CityFit, który zlokalizowany będzie w nowo otwartej Galerii Rondo Wiatraczna.

Klub znajduje się w Galerii Rondo Wiatraczna (ul. Grochowska 207). Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). We wnętrzu o powierzchni 1650 mkw. znalazł się sprzęt marek TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 7 ergonomicznych stref: cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, warm-up cool-down, treningu funkcjonalnego, sala fitness oraz strefa relaksu. Ćwiczyć można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu. Klubowicze nie muszą podpisywać długoterminowych umów.

Klub przy Rondzie Wiatraczna jest 15. klubem sieci CityFit. W Warszawie działają już 2 lokalizacje: CityFit Rondo ONZ (ul. Twarda 18) oraz CityFit Targówek (ul. Głębocka 13).

Marka w ciągu ostatnich 6 miesięcy otworzyła 5 nowych klubów i zapowiada kontynuację ekspansji.

***

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.  www.cityfit.pl

Źródło: Informacja prasowa