CityFit stawia na sprzęt z najwyższej półki

Innowacyjna sieć klubów fitness CityFit poszerza swoje portfolio o dwie kolejne lokalizacje. Jako głównego dostawcę sprzętu, Cityfit po raz kolejny wybrało włoską markę TECHNOGYM. Przedstawicielem marki w Polsce jest firma ITP S.A., specjalizująca się w selekcji najlepszych technologii i światowych marek w zakresie medycyny estetycznej, urządzeń medycznych i sprzętu wellness.

W ciągu ostatniego kwartału, sieć Cityfit otworzyła swoje kluby w Warszawie (2 lokalizacje w Centrum Handlowe Wola Plaza i Atrium Reduta) oraz Poznaniu (CH Pestka). Wśród urządzeń Technogym wybranych do wyposażenia nowych lokalizacji, znalazły się m.in. maszyny cardio z linii Excite, 3 linie urządzeń siłowych Element+, Selection Pro oraz Pure Strength, a także jedna z nowości tej marki: maszyna Skillmill przeznaczona do treningu atletycznego i funkcjonalnego.

Sieć CityFit to już 18 klubów w trzynastu polskich miastach, a ich liczba stale, dynamicznie rośnie. Każdy klub to ponad 1700 m2, z czego największy ma powierzchnię aż 3 200m2. W połączeniu z wysokiej jakości, zróżnicowanym sprzętem, stwarza to warunki do komfortowego treningu nawet dla kilkuset osób równocześnie.

Artykuł sponsorowany

Zobacz także: