źródło: informacja prasowa CityFit

Sieć klubów fitness CityFit wprowadziła kolejne rozwiązanie dla trenerów personalnych. W październiku wystartował program motywacyjny, w którym najbardziej zaangażowani trenerzy mogą otrzymać atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy programu będą zbierać punkty za treningi sprzedane za pośrednictwem klubowego systemu rezerwacji i zrealizowane w klubach CityFit. Premiowane będzie również zaangażowanie w eventy i akcje marketingowe skierowane do klubowiczów. Nagrodami w programie są m.in. vouchery na kursy doszkalające w Mauricz Training Center, zestawy audio BOSE czy pakiety gadżetów CityFit.

Program potrwa do końca roku. Skierowany jest do osób o statusie Trenera Współpracującego oraz Trenera Akredytowanego.
– Program motywacyjny jest uzupełnieniem i rozwinięciem naszej oferty dla trenerów personalnych. Chcemy premiować te osoby, które są najbardziej zaangażowane we współpracę z nami. – mówi Michał Bukraba, Personal Training Manger w CityFit.

Nowe warunki współpracy z trenerami personalnymi CityFit wprowadził w styczniu tego roku. Marka proponuje trenerom 3 formy prowadzenia treningów, dostosowane do poziomu kompetencji oraz chęci zaangażowania się we współpracę z firmą. Trenerzy Akredytowani to osoby o sprawdzonych przez CityFit kompetencjach, które na stałe blisko współpracują z marką. Korzystają oni z systemu rezerwacji treningów online, ich wizytówki i kalendarze są dla klubowiczów na stronie klubu, mogą również korzystać z dodatkowych udogodnień, takich jak odzież firmowa czy dostęp do strefy socjalnej. Trenerom zewnętrznym, którzy chcą zachować pełną niezależność, CityFit proponuje Karnet Trenera. Uprawnia on do nieograniczonego dostępu do klubu i prowadzenia treningów całkowicie na własną rękę – w oparciu o stałą opłatę miesięczną (ryczałt).

Karnet Trenera kupić można na www.cityfit.pl. Trzecią formą współpracy jest Trener Współpracujący. Jest to model pośredni, stworzony z myślą o trenerach, którzy nie są gotowi na płacenie pełnego ryczałtu, a którzy jednocześnie chcą nawiązać bliższą współpracę z CityFit.

***

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. Więcej informacji na stronie www.cityfit.pl.

Polecamy także:

Wynagrodzenia instruktora fitness – problem „lepszych i gorszych” godzin i dni