15 000 m2, 4 hale wystawiennicze, setki wystawców, kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających i wydarzenie, które od lat wspólnie tworzymy z pasją.  EXPO XXI zostaje razem z FIWE do 2024 roku!

Mimo że koronawirus zatrzymał większość świata, nie stoimy w miejscu i myślimy o przyszłości. Główną ideą przyświecającą Targom FIWE Fitness Trade Show jest ciągły rozwój i dbałość o jak najwyższą jakość wydarzenia. Ich gwarantem jest udana i przez lata sprawdzona współpraca ze strategicznymi partnerami.

Jednym z nich jest warszawskie EXPO XXI, należące do najbardziej znanych punktów na eventowej mapie Polski. Doświadczony zespół specjalistów i profesjonalizm od samego początku pomagają nam w tworzeniu największego wydarzenia w branży fitness w Europie Środkowo – Wschodniej.

Przez ostatnie lata dzięki doskonałej współpracy z EXPO XXI, corocznie podczas naszego wydarzenia mogliście poznać ofertę prawie 250 wystawców z Polski i zagranicy, spotkać najbardziej znane postaci branży fitness, w tym Deynn i Daniela Majewskiego, a także uczestniczyć w coraz większej liczbie eventów towarzyszących – między innymi w zawodach kulturystycznych, jak również turniejach sportów walki czy pokazach crossfit. Z radością informujemy, że tak będzie co najmniej przez cztery kolejne lata!

– Podjęliśmy decyzję o kontynuacji naszej wieloletniej współpracy, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów – zarówno firm prezentujących swoją ofertę, jak również wszystkich osób odwiedzających targi. Po pierwsze, EXPO XXI gwarantuje nam najlepszą lokalizacyjnie dostępność wydarzenia, zarówno w obrębie miasta, jak i patrząc z perspektywy całej Polski. Po drugie, nic nie zastąpi doświadczenia profesjonalistów. Czasami z zewnątrz niewidoczna praca sprawia, że odwiedzający mogą czerpać pełnymi garściami z atrakcji wydarzenia, ponieważ wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Gwarantujemy, że również w tym roku program jest bogaty – komentuje Weronika Jasnoch, dyrektor targów FIWE.

W tym roku podczas Targów FIWE Fitness Trade Show możecie oczekiwać wielu interesujących dyskusji (między innymi na temat tego, jakie rozwiązania wprowadzić, by unowocześnić branżę fitness, od czego zacząć karierę w biznesie sportowym, a także co należy wiedzieć, by bezpiecznie i efektywnie rozpocząć przygodę z siłownią i sportami siłowymi), jak również wydarzeń towarzyszących (pokazy mody sportowej, zawody kulturystyczne, crossfit i sportów walki). Ponadto, spotkacie się z największymi gwiazdami świata fitness i kulturystyki (Deynn, Majewski, Blessing Awodibu, Radosław Słodkiewicz i wielu innych) oraz wysłuchacie na żywo Malika Montany i Jongmena!

Pamiętajcie, zaczynamy już 18 września, w piątek (targi potrwają do niedzieli). Więcej informacji, a także bilety znajdziecie na stronie internetowej www.fiwe.pl.

FIWE i EXPO XXI – jedno miejsce, tysiące możliwości.

Polecamy także:

EuropeActive będzie wspierać krajowe i branżowe stowarzyszenia