Co powinno znaleźć się na check-liście klubu fitness, nim na dobre ruszy wrześniowy sezon? To czas, kiedy w klubie pojawia się wielu nowych klientów gotowych do podjęcia sportowych wyzwań. Jak wykorzystać tę szansę do maksimum? Podczas webinarów szkoleniowcy eFitness pomogą uporządkować powakacyjny chaos!

Lato to idealny czas, żeby przygotować się do wrześniowego szczytu zainteresowania Twoim klubem. Czy masz już zaplanowane akcje, które przyciągną nowych klientów? Webinar dotyczący promocji umów i kodów rabatowych, to świetna inspiracja przy planowaniu marketingowych działań w klubie!

Co wzbudza największe emocje w klubie? Ogłoszenie nowego grafiku jest jak premiera nowego modułu smartphona. Grafik zajęć we wrześniu to absolutny priorytet. To właśnie on najczęściej jest wabikiem dla nowych klientów, którzy dopiero zaczynają przygodę z fitnessem. Podczas webinaru dowiesz się o najlepszych praktykach w konfiguracji grafiku zajęć i modułu treningów personalnych. Szkoleniowcy eFitness opowiedzą nie tylko o tym, jak sprawić, by kalendarz zajęć zawierał potrzebne i atrakcyjne dla klubowiczów informacje, ale także o weryfikacji obecności na zajęciach i możliwości pobierania kaucji.

Raporty to niewyczerpane źródło wiedzy o Twoim klubie fitness. Podczas webinaru szkoleniowcy eFitness opowiedzą o najciekawszych z nich. Dzięki analizie danych jesteś w stanie podejmować biznesowe decyzje, które w nowym sezonie mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Na webinarowym spotkaniu opowiemy też o nowym dashboardzie recepcyjnym, czyli module, o którym marzyła Twoja recepcja. Dashboard recepcyjny to intuicyjne rozwiązanie, dzięki któremu obsługa klientów w klubie będzie przebiegać płynnie. Zaoszczędzony czas personel klubu będzie mógł poświęcić na budowanie jeszcze lepszej relacji z klubowiczami.

Gospodarka magazynowa to zdecydowanie kwestia, którą warto uporządkować przed startem wrześniowego sezonu. Po webinarze dostawy, inwentury i wydania z magazynu nie będą dla Ciebie wyzwaniem – w systemie eFitness to tylko kilka kliknięć!

Chcesz wziąć udział w doszkoleniu? To proste! W każdy piątek prowadzimy godzinne tematyczne spotkanie w formie webinaru, podczas którego odkrywamy wszystkie możliwości systemu eFitness. Darmowe webinary są przeznaczone dla naszych klientów, a także osób, które jeszcze nie używają systemu eFitness. Godzinny webinar to solidna dawka praktycznej wiedzy. Radzimy nie zwlekać z zapisami, miejsca szybko się kończą.

Sprawdź harmonogram i zapisz się na darmowe doszkolenia z systemu eFitness

Polecamy także:

Chris Clawson ponownie na stanowisku CEO Life Fitness