źródło: www.leisuremedia.com

Como Shambhala, singapurska holistyczna marka wellness & fitness, oferuje członkostwo w tzw. “cyfrowym domu wellness” oraz prywatne indywidualne konsultacje z międzynarodową kadrą.

Program nosi nazwę Como Shambhala By My Side i obejmuje różnorodne zajęcia odnowy biologicznej i fitness, na wszystkich poziomach, w tym samouczki koncentrujące się na uważności i medytacji, pilatesie, treningach Barre i jodze.

Aby uzyskać dostęp do treści, osoby muszą uiścić miesięczną opłatę abonamentową w wysokości 13 GBP (16 USD, 15 EUR). Po opłaceniu subskrypcji członkowie mogą uzyskać dostęp do samouczków zdalnie, za pośrednictwem smartfona lub laptopa.

Platforma, pierwotnie zaprojektowana dla gości Urban Escape Como Shambhala w Singapurze, została opracowana, aby zapewnić członkom narzędzia do odkrywania nowych sposobów na przywrócenie zdrowia i ogólnego samopoczucia, podczas pandemii koronawirusa.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe programy, użytkownicy mogą korzystać z wyłącznego dostępu do prywatnych konsultacji indywidualnych z ekspertami dietetyki Como Shambhala, naturopatami, fizjoterapeutami lub trenerami fitness od 95 GBP (116 USD, 106 EUR) przez 45 minut. Sesje można rezerwować na maksymalnie 90 minut i są one naliczane indywidualnie.

Como Shambhala, założona w 1997 roku przez Christinę Ong, to marka wellness & fitness grupy hotelowej Como Hotels and Resorts – również założonej przez Ong. Koncepcja odnowy biologicznej obejmuje trzy dedykowane centra odnowy biologicznej – Urban Escapes – zlokalizowane w Londynie, Bangkoku i Singapurze.

Ośrodki Como Hotels and Resorts z koncepcją wewnętrznego wellness można znaleźć w Australii, Ameryce Północnej, na Malediwach, we Włoszech, Indonezji, Tajlandii, Bhutanie i Wielkiej Brytanii.

Polecamy także:

Jak przygotować kluby fitness do bezpiecznego, ponownego uruchomiania? – rozmowa z Pawłem Rochalą