źródło: materiały prasowe Orangetheory

Najniższe w historii ceny karnetów, wyścig na ergometrach po specjalistyczne pulsometry, strefa regeneracji oraz spotkanie z olimpijczykiem i mistrzem Europy w wioślarstwie Marcinem „Brzozą” Brzozowskim. To wszystko czekało na uczestników kick-off party nowego studia Orangetheory Fitness na warszawskim Wilanowie.

1 miliard dolarów przychodów w 2018 roku, 24 kraje i niemal milion klientów pozytywnie uzależnionych od „pomarańczowego” treningu. Sportowy fenomen rodem z USA, Orangetheory Fitness, od grudnia 2018 roku obecny jest także w Polsce. Swoje pierwsze studio otworzył w samym sercu warszawskiego Mordoru, a kolejne już powstaje na południowym skraju Warszawy w kompleksie Street Mall Vis à Vis Wilanów. Otwarcie planowane jest na połowę czerwca 2019 roku.

30% mniej za karnet

W kwietniowy weekend Orangetheory Fitness zaprosiło warszawiaków na event otwarcia sprzedaży nowego studia, które powstaje na Wilanowie. Największą gratką była możliwość zakupienia karnetów w specjalnych, promocyjnych cenach – każdy nowy klubowicz mógł dołączyć do społeczności Orangetheory Fitness za 70% standardowej ceny wybranego karnetu. O ile nie zrezygnuje z bycia członkiem klubu, 30%-owy rabat będzie obowiązywał na wszystkie wykupione w przyszłości karnety.

Nasze nowe studio będzie jeszcze większe od tego, które otworzyliśmy w grudniu w samym sercu warszawskiego Mordoru. Na Wilanowie w jednym treningu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 30 osób, czyli o 6 osób więcej niż na Mokotowie – tłumaczy Radosław Jarmuła, odpowiedzialny za Orangetheory Fitness Polska. – Na każdego uczestnika treningu czeka jego własne stanowisko składające się m.in. z bieżni, wodnego ergometru, dedykowanych wyłącznie jemu wolnych ciężarów czy taśm TRX. Do tego wygodna, w pełni wyposażona szatnia z dużymi szafkami o wymiarach 45 cm x 62 cm i przestronna recepcja. To wszystko na ponad 600 metrach kwadratowych powierzchni nowego studia. – dodaje Jarmuła.

Do momentu oficjalnego otwarcia studia na Wilanowie nowym klubowiczom przysługuje jeden darmowy treningu w studiu przy ul. Rzymowskiego 53. Każdy kolejny trening na Mokotowie będzie wymagał wykupienia specjalnej wejściówki, której cena uzależniona jest od rodzaju karnetu wykupionego w studio Orangetheory Fitness Warszawa Wilanów. Po otwarciu nowej lokalizacji wszyscy klubowicze będą mogli swobodnie ćwiczyć w obu lokalizacjach bez dodatkowych opłat.

Sprzęt stworzony specjalnie dla Orangetheory Fitness

W kick-off party nowego studia na Wilanowie wziął udział mistrz Europy w wioślarstwie, trzykrotny olimpijczyk, Marcin „Brzoza” Brzeziński, który bardzo pozytywnie ocenił dostępne w studio wodne ergometry: – Po raz pierwszy pływałem na takim sprzęcie i muszę powiedzieć, że to bardzo fajna sprawa. Od razu pobiłem życiowy rekord na 500 metrów – mówi. Wodne ergometry, podobnie jak bieżnie ze specjalnym systemem amortyzacji chroniącym stawy kolanowe to sprzęt sportowy zaprojektowany i wyprodukowany specjalnie dla marki Orangetheory Fitness. Każdy z ponad 1000 klubów funkcjonujących w 24 krajach na świecie sprowadza z USA dokładnie ten sam sprzęt. Uczestnicy kick-off party studia na Wilanowie mieli okazję przetestować jego część. Na odważnych czekało wioślarskie wyzwanie – wyścigi na wodnych ergometrach na dystansie 500 metrów. Zwycięzca każdej z par otrzymywał za złotówkę flagowy produkt Orangetheory Fitness, bez którego nie może odbyć się żaden trening, czyli pulsometr OTbeat Flex, który również został stworzony specjalnie na potrzeby tej marki. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też Blender Bike, na którym można było „wykręcić” sobie świeże smoothie, aby następnie udać się do Strefy Regeneracji, gdzie na chętnych czekały konsultacje z trenerami i bezpłatne pomiary składu ciała.

Czas na Wilanów

Nowy, pomarańczowy butik fitness zostanie otwarty w połowie czerwca 2019 roku
w nowoczesnym kompleksie usługowo-handlowym Street Mall Vis à Vis Wilanów, mieszczącym się przy ul. Przyczółkowej 219. Klub zajmie łączną powierzchnię 644 m2, z czego jedną trzecią będzie stanowić strefa treningowa. Nowe studio skorzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych w zakresie oczyszczania wody i powietrza, takich samych, jakie już dostępne są w klubie na warszawskim Mokotowie. Chodzi o rozwiązanie Better Air, które w oparciu o rozpylane w powietrzu probiotyki, rozwija system odpornościowy Klubowiczów.

Orangetheory Fitness to zupełnie nowy wymiar fitnessowego doświadczenia. OTF to nie tylko gwarancja dobrze wykonanej pracy na treningach, ale przede wszystkim moc pozytywnej energii bijącej od załogi i innych klubowiczów. Najnowocześniejsze technologie i profesjonalna opieka trenerów sprawiają, że czuję się tu naprawdę zaopiekowana. – mówi Paulina Koziejowska, prezenterka telewizyjna i ambasadorka marki Orangetheory Fitness.

Na przestrzeni kolejnych 8 lat, na terenie Polski powstanie łącznie 30 nowych klubów Orangetheory Fitness. Marka koncentruje się na organicznym rozwoju w największych aglomeracjach Polski,
w odpowiedzi na rosnące oczekiwania Polaków wobec doświadczeń w klubach fitness.

W ramach przedsprzedaży karnetów do studia na Wilanowie nadal obowiązuje specjalna oferta. Więcej informacji: www.otfpolska.pl/wilanow


Polecamy także:
2

Ruszyła akcja #100DniDoLata z Orangetheory Fitness

 

kontakt@branzafitness.pl