źródło: artykuł sponsorowany

Core Health & Fitness, innowacyjna firma z branży fitness znana jako jeden z pięciu największych dostawców wyposażenia do tej branży ogłosił właśnie swoje partnerstwo z Sony Europe B.V. (dalej SONY), wspólnie dostarczając swoim klientom cyfrową platformę o nazwie Advagym.

Advagym, łatwa w użyciu platforma cyfrowa, dostarcza klubom fitness możliwość zapisywania i udostępniania danych treningowych w sposób niespotykanie prosty. Bezprzewodowe czujniki mogą być instalowane na maszynach siłowych Nautilus, maszynach kardio Star Trac i StairMaster oraz rowerach stacjonarnych Schwinn. Można je także dedykować do całych stref treningowych klubu fitness by łatwiej dzielić się danymi, prowadzić ćwiczących przez ich trening bardziej efektywnie a właścicielom klubu dostarczyć dokładnych danych na temat utylizacji jednostek treningowych. Sparowana z aplikacją w telefonie klienta Advagym dostarcza niespotykanego do tej pory doświadczenia w zbieraniu danych treningowych zarówno ćwiczącym, trenerom jak i operatorom klubów fitness.

 „Łączność z klubowiczami, klientami jest kluczowa a właściwe narzędzie może stworzyć przewagę nad konkurencją” mówi Travis Vaughan, Starszy Dyrektor Produktu w Core Health & Fitness. „Advagym pozwala zwiększyć zaangażowanie klientów, trenerów w kreowanie silniejszych relacji i lepszej komunikacji na każdym polu działalności klubu fitness. To zdecydowanie poprawia rezultaty treningowe, satysfakcje klienta oraz retencję.”  

Advagym korzysta z chmury danych, z którą ćwiczący łączy się w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą zapisywać swoje dane treningowe, zapamiętywać ulubione profile ćwiczeń by wracać do nich w przyszłości, możliwe jest również przeglądanie historii i postępów treningowych. Dodatkowo platforma pozwala trenerom na czynne zdobywanie klientów niezależnie od ich lokalizacji oraz na tworzenie programów treningowych, którymi mogą się dzielić bezproblemowo za jej pośrednictwem. Advagym to nie tylko poprawa doświadczeń treningowych jest również pomocna w utrzymaniu odpowiedniej retencji członków klubów fitness oraz pozwala pozyskać nowych klientów. 

 „Trenerzy pokochali sposób w jaki aplikacja pomaga im łączyć się ze swoimi klientami i dostarcza im natychmiastowych danych z treningu ich podopiecznych – również siłowego” Rod Hill, Prezes Energie Fitness o Advagym w jego klubach. „Łatwość użycia oraz natychmiastowe udostępnianie danych w chmurze otwiera niemal nieograniczone możliwości w prowadzeniu klientów, również w tak popularnym ostatnio treningu siłowym, a dane które są udostępnione w aplikacji pozwalają klubowiczom na zdobycie większej wiedzy i świadomości na temat treningu siłowego i jego pozytywnego wpływu na ich organizm”.  

Z Advagym właściciele czy operatorzy klubów fitness otrzymują również pełne dane co do utylizacji danych jednostek treningowych w ich obiekcie. Panel administratora umożliwia generowanie raportów o ilości godzin w użyciu danej jednostki, jakie preferencje co do treningu mają nasi klienci co pozwala trenerom i właścicielom na lepsze dobranie wyposażenia w klubie.

Partnerstwo CORE Health & Fitness i Advagym Sony tworzy niepowtarzalną szansę dla klubów fitness by za jego pośrednictwem zaangażować obsługę, trenerów oraz klientów w rozwiązania ułatwiające i polepszające efekty ich pracy oraz wprowadza ich w nowy, zdigitalizowany wymiar treningu fitness.


O Core Health & Fitness

Core Health & Fitness to więcej niż sprzęt do siłowni, oferujemy innowacyjne rozwiązania dla Twojego klubu. Niezależnie od tego czy współpracujesz z nami bezpośrednio, czy za pośrednictwem naszych partnerów i dystrybutorów na całym świecie, zapewniamy najwyższej jakości sprzęt wspierany przez zespół serwisu i pomocy technicznej, który zawsze dołoży wszelkich starań, aby zapewnić to, czego potrzebujesz.

Współpracując z nami, przekonasz się, że nasze podstawowe wartości motywują każdą naszą decyzję.

Odwiedź nas na www.corehealthandfitness.com

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Maciejem Dufratem;
mdufrat@corehandf.com 
Lub telefon na numer 
+48 575700084