Core Health &Fitness na FIWE 2018

5 edycja Targów FIWE była jednocześnie dla Core Health & Fitness pierwszą, na której firma wystąpiła oficjalnie, pokazując wszystkie swoje znane na całym świecie brandy w jednym miejscu.

Cały event targowy był doskonałą okazją do zaprezentowania szerszemu gronu klientów, jak zbudowany jest Core H&F oraz poinformowania polskiego odbiorcy o tym, że cztery topowe i znane mu dotąd marki, tj. Star Trac®, StairMaster®, Nautilus® oraz Schwinn®, są teraz filarami jednej dużej, stabilnej, międzynarodowej firmy Core Health & Fitness.

Na stoisku poza przykładowymi maszynami z każdego brandu, odbywały się również pokazowe sesje treningowe na strefie HIIT oraz indoor cycling Schwinn. Odwiedzający z dużym zainteresowaniem oglądali maszyny oraz pokazy. Otwarta i przyjazna atmosfera na stoisku zachęcała do kontaktu.

– Cieszymy się z naszej obecności na FIWE, bo wiemy, że zadowoleni z tego są również nasi klienci – ci kluczowi, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu, ale też nowi i potencjalni – wszystkich profesjonalnie obsługujemy, bo zadowolony klient, to nasz najlepszy klient! – mówi z uśmiechem Maciej Dufrat, Dyrektor Sprzedaży Polskiego Oddziału firmy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji prosto ze stoiska naszego Partnera firmy CORE Health&Fitness:

Materiał Partnera

Zobacz także: