źródło: informacja prasowa

Core Health & Fitness jest zaszczycony z faktu powołania Michela Somforda na stanowisko dyrektora sprzedaży europejskiej.

Michel ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży fitness. Poprzednie aktywności Michela obejmują własny biznes importowy i dystrybucyjny, skoncentrowany na komercyjnym sprzęcie zdrowotnym i fitness na Karaibach. Michel wspierał przez 10 lat firmę Precor, gdzie zarządzał regionalnym biznesem w Beneluksie, pozostawiając go w silnej pozycji operacyjnej i konkurencyjnej sprzedaży.

“Dzięki przedsiębiorczemu charakterowi Michela i doświadczeniu w pracy w międzynarodowych firmach, jest on dokładnie tym, którego Core Health & Fitness potrzebuje, aby stymulować wzrost sprzedaży w regionie europejskim, który jest jedną z najważniejszych możliwości dla Core Health & Fitness w 2021 roku. Michel został zatrudniony nie tylko ze względu na swoje silne umiejętności przywódcze, ale także dlatego, że reprezentuje oraz posiada wartości cenione przez firme Core “, powiedział Kevin Malanga, VP of Business Development and Customer Finance for Core Health & Fitness. Michel ma doświadczenie zarówno na poziomie dystrybutora, jak i wielu regionalnych operacji sprzedaży bezpośredniej, co czyni go idealnym kandydatem, aby prowadzić europejski biznes sprzedaży we wszystkich kanałach; kluczowych klientów, sprzedaży bezpośredniej oraz za pośrednictwem ugruntowanej sieci dystrybucji.

Michel pracował nad wieloma projektami w ciągu swoich 25 lat w branży od rozwoju koncepcji, pozycjonowania marki i sprzedaży oraz ustalania procesów operacyjnych, rozumienia branży fitness z punktu widzenia operacyjnego i jako dostawca sprzętu. Michel powiedział: “Jestem naprawdę podekscytowany, że mogę dołączyć do Core Health & Fitness, liczę, że moje doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami, silne umiejętności przywódcze i kierowanie zespołami sprzedaży wraz z moją pasją do branży fitness  przysłużą się kolejnym sukcesom Core Health &Fitness w Europie.  Z niecierpliwością czekam na rozwój trwałych relacji z naszymi klientami i chcę przyczynić się do wzrostu sprzedaży Core H&F w tym regionie świata.”

„Michel to prawdziwy lider, w całej mojej dotychczasowej karierze nie miałem tak profesjonalnego, roztropnego, konkretnego i skoncentrowanego na celu zwierzchnika. Widzę, że traktuje nasz rynek bardzo poważnie i zapewne już niebawem nasi polscy Klienci będą mieli okazję czerpać z jego wiedzy i doświadczenia.” – dodaje Maciej Dufrat Dyrektor Sprzedaży CORE H&F w Polsce.

Michel pracuje z biura w Belgii i można sie z nim skontaktowac poprzez adres mailowy: msomford@corehandf.com.

Informacje Core Health & Fitness

Core Health & Fitness to coś więcej niż sprzęt do ćwiczeń, oferujemy innowacyjne rozwiązania dla wszystkich potrzeb obiektu. Niezależnie od tego, czy współpracujesz z nami bezpośrednio, czy za pośrednictwem naszych partnerów i dystrybutorów na całym świecie, dostarczamy najwyższej jakości sprzęt wspierany przez zespół serwisowy i operacyjny, który zawsze dokłada dodatkowych starań, aby uzyskać to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz. Współpracuj z nami i zobacz, jak nasze podstawowe wartości motywują każdą naszą decyzję.

Odwiedź nas na corehandf.com

Polecamy także:

Najdziwniejsze siłownie świata- od filmu grozy po świat baśni!