Mamy przyjemność poinformować, że Norbert Ptak dołączył do zespołu Core Health & Fitness Poland! Firma cały czas się rozwija, a Norbert to doskonały wybór – ma bardzo duże doświadczenie w branży, a przy tym to szalenie miły facet, którego po prostu nie da się nie lubić! – informuje nas oddział Core Health & Fitness

Polski oddział Core Health & Fitness z przyjemnością informuje, że od kwietnia Norbert Ptak zasilił szeregi firmy. Witamy na pokładzie!

Norbert będzie odpowiedzialny za kontakty z klientami, ofertowanie, negocjacje oraz oczywiście sprzedaż! Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nowy członek zespołu Core, bardzo dobrze zna rynek fitness, ponieważ pracuje w branży od wielu lat. Zaczynał swoją karierę jako trener w klubie Nautilus, skąd trafił do ekipy sprzedażowej byłego dystrybutora marki Star Trac w Polsce. Pracował również jako menadżer klubu fitness, a ostatnie kilka lat spędził w ekipie sprzedażowej Matrixa… skąd wrócił do sprzętu Core H&F (dawniej Star Trac).

Cieszymy się ogromnie, ponieważ Norbert to profesjonalista, który czuje się w sprzedaży jak ryba w wodzie, zna rynek i opiekuje się swoimi klientami na najwyższym poziomie. Dla nas i dla naszych klientów, to bardzo dobra nowina, którą z przyjemnością dzielimy się z Państwem”. – powiedział Maciej Dufrat, Dyrektor Sprzedaży w Core Health & Fitness Poland.

Polecamy także:

Dream Body EMS ekskluzywnym dystrybutorem systemu Myofx EMS w Polsce