Costa Coffee Polska łączy siły z International Center of Events II, organizatorem największych i najważniejszych wydarzeń branży sportowej, fitness i bodybuilding w Polsce.

Costa Coffee rozwija koncept Costa Express, wprowadzając kawomaty do siłowni i klubów sportowych na terenie całego kraju.

Dzięki tej współpracy już wkrótce kawomaty Costa Express pojawią się w klubach sportowych oraz fitness na terenie całego kraju. To doskonała wiadomość dla tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia i nie wyobrażają sobie dnia bez pysznej, aromatycznej kawy.

Z roku na rok wzrasta liczba osób uczęszczających do klubów fitness. Obiekty sportowo – rekreacyjne stają się powoli trzecim sektorem życia obok domu i pracy. Zmieniają się również zachowania konsumentów, którzy po treningu chcą usiąść i porozmawiać. Budowanie relacji ułatwia kubek kawy. Sam produkt stanowi także doskonałe wsparcie dla osób aktywnych fizycznie, m.in. zwiększa stężenie adrenaliny, stymuluje organizm do regeneracji, przyspiesza spalanie kalorii, pobudza pomagając w zwiększeniu intensywności treningu i zwiększa wytrzymałość. Prezentowane przez Costa Express rozwiązanie jest także świetnym sposobem na wzbogacenie oferty klubów sportowych i fitness, zwiększenie konkurencyjności, a także budowanie strefy dodatkowych przychodów.

Costa Express to marka należąca do rodziny lidera kawiarni w Polsce i w Europie – Costa Coffee. Sieć oferuje klientom kawę przygotowywana z wysokiej jakości autorskiej mieszanki ziaren Mocha Italia w 150 kawiarniach i ponad 400 samoobsługowych kawomatach Costa Express na terenie całego kraju.

International Center of Events II, niekwestionowany lider w branży fitness to organizator największych i najważniejszych wydarzeń branży sportowej, fitness i bodybuilding w Polsce. Targi ESP Europe Sport Power, Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW, Konferencja Fitness PEI czy Kongres FEM to najważniejsze wydarzenia branżowe skierowane do fanów sportu, trenerów personalnych, właścicieli i managerów klubów fitness, siłowni, inwestorów, producentów i deweloperów.

Profesjonalna obsługa oraz dbałość o każdy szczegół, organizacja na najwyższym poziomie i doskonałe opinie skłoniły Costa Coffee Polska do podjęcia współpracy z agencją działającą w branży fitness & wellness już od 10 lat. Agencja IC Events będzie Wyłącznym Partnerem Costa Express dla branży sportowej w Polsce.

 

COSTA COFFEE POLSKA:

Costa Coffee jest obecna w Polsce od 2012 roku i obecnie jest największą siecią kawiarni w naszym kraju. Prowadzi ponad 150 kawiarni oraz 400 kawomatów Costa Express, które znajdują się na stacjach benzynowych i w wybranych punktach sklepach detalicznych. Lokale Costa Coffee usytuowane są najczęściej przy tzw. high-streetach oraz centrach handlowych w dużych i średnich miastach. Sieć prowadzi dynamiczną ekspansję i systematycznie otwiera nowe lokale w miastach, w których do tej pory nie była obecna.

Historia Costa Coffee sięga 1971 roku, gdy pochodzący z Włoch bracia Sergio i Bruno Costa założyli pierwszą kawiarnię w Londynie, w której kawa przyrządzana była na bazie ziaren niepowtarzalnej, autorskiej mieszanki Mocha Italia. Tym samym rozpoczęli działalność w Wielkiej Brytanii pod nazwą Costa.

Costa Coffee jako jedyna sieć kawiarni na świecie posiada własną palarnię kawy, która znajduje się w Londynie. Ziarna kaw wypalane są tam metodą wolnego palenia, przez co wydobyty aromat jest pełniejszy, a smak głębszy. Warto podkreślić, że kryteria Costa Coffee są wyjątkowo wymagające, ponieważ jedynie 1% kawy wyprodukowanej na świecie spełnia warunki, by znaleźć się w mieszance ziaren Mocha Italia. Wykorzystywane ziarna w 100% pochodzą z plantacji posiadających Rainforest Alliance Certifed™, które wspierają ochronę lasów deszczowych.

od pozyskania ziaren, przez ich kompozycję i proces wolnego wypalania, aż po przygotowywanie kawy przez wyszkolonych baristów. Costa Cofffee gwarantuje najwyższej jakości kawę, bogate, różnorodne menu oraz profesjonalną obsługę. W ofercie znajdziemy zestawy śniadaniowe, desery, ciasta oraz sezonowe kawy. Menu kawiarni jest stale rozszerzane i modyfikowane tak, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Jesteś zainteresowany kawomatem Costa Coffee w swoim klubie? Wyślij zgłoszenie.

Kontakt z wyłącznym Partnerem Costa Coffee w branży sportowej:

costa@icevents.pl

Tel. +48 881 355 503

Polecamy także:

Polski i zagraniczny rynek branży fitness oczyma eksperta – wywiad Marka Prusińskiego cz. 2