artykuł partnerski

Pandemia przyczyniła się do kryzysu gospodarczego. Firmy, które chcą przetrwać na rynku muszą wprowadzać duże oszczędności. Najłatwiej można zaoszczędzić przenosząc pewne procesy do sieci. Stąd pojawił się m.in. boom na cyfrowe usługi księgowe.

Chcemy, aby małe firmy powszechnie korzystały z ekologicznych, cyfrowych dokumentów i automatycznych narzędzi administrujących ich finansami – opowiada Patrycja Strzelecka, współzałożycielka i CCO CashDirector.

Wybór księgowej lub księgowego to bardzo ważny element w prowadzeniu firmy. Od tego zależy bezpieczeństwo naszych finansów. Dobry doradca księgowy powinien znać naszą branżę, wiedzieć co można wrzucić w koszty oraz posługiwać się nowoczesną technologią w komunikacji z klientem.

– Nawet jeśli mały przedsiębiorca ma już księgową lub biuro rachunkowe, Asystent Finansowy pomoże mu zrobić te rzeczy, których księgowa dla niego nie zrobi: wystawianie faktur, ściąganie płatności, kontrolę kosztów, ciągłą analizę, czy wystarczy pieniędzy na zapłatę najważniejszych wydatków i podatków.

Przykładem takiej firmy jest SuperKsięgowa, w której księgowi pomagają klientom w codziennym prowadzeniu firmy. Misja którą realizują to zmiana i kreowanie rynku usług księgowych w stronę pełnego zaopiekowania potrzeb klienta i wsparcie indywidualnych potrzeb w zależności od branży, również w branży fitness.

Bardzo ważne jest to, że Supeksięgowa wspiera Przedsiębiorców od samego początku. Wybierając tę firmę można uzyskać pomoc już podczas zakładania działalności gospodarczej i co ważne, doradcy Superksięgowej realizują ją za darmo. Na tym etapie można zaoszczędzić nawet 1500zł na składkach ZUS, złożyć wniosek w CEIDG, założyć profil zaufany, zarejestrować się w ZUS i do VAT – jeśli to będzie konieczne. Wszystko to online podczas krótkiej telefonicznej rozmowy.

Masz pytania?

   

   

  Dlaczego warto współpracować z SuperKsięgowa?

  Firma zwraca szczególną uwagę na:

  • Doradztwo – zatrudnia tylko doświadczonych księgowych którzy doradzają zarówno w obszarze księgowym jak również biznesowym stale podnosząc kompetencje, a przy współpracy z Partnerami pomagają również uzyskać dotacje na założenie działalności gospodarczej

  • Bezpieczeństwo – posiadają certyfikat bezpieczeństwa informacji ISO 27001, a dzięki wysokiej polisie OC na 4 mln zł biorą pełną odpowiedzialność za podatki

  • Wygoda – dostarcza swoim Klientom system do fakturowania i monitoringu kosztów i wygodną aplikację do przekazywania dokumentów księgowym

  Branża fitness np. prowadzenie klubu, praca trenera czy instruktora wymagają znajomości szczególnych przepisów.

  Wyspecjalizowane i doświadczeni eksperci SuperKsięgowej są w stanie sprostać takim wyzwaniom.

  Warto sprawdzić ofertę! Więcej szczegółów na stronie.

  Zachęcamy również do zapoznania się z rekomendacjami Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z usług firmy SuperKsięgowa, między innymi:

   

  Polecamy także:

  Resense stworzy luksusowe centrum odnowy biologicznej i fitness w Bangkoku – jak będzie wyglądało?