artykuł partnerski

Zobacz video i dowiedz się, jak 67 klubów sieci Zdrofit wykorzystuje płatności cykliczne:

Płatności cykliczne to wygodna i zautomatyzowana forma pobierania opłat za wszelkiego rodzaju abonamenty. Doskonale sprawdza się zarówno w mniejszych obiektach sportowych, jak i w sieciach liczących wiele klubów fitness. Słowem, wszędzie tam, gdzie pobierana jest opłata za miesięczne karnety.

„Wdrożenie cyklicznych płatności kartą było bardzo ważne. Z perspektywy kosztów, płatności rekurencyjne są szybsze i tańsze w obsłudze niż polecenie zapłaty. Płatności bezgotówkowe są również bardzo wygodne dla naszych klubowiczów. Po skonfigurowaniu członkostwa nie muszą martwić się o terminowe dokonywanie płatności. To rozwiązanie, które zapewnia im bezpieczeństwo i elastyczność” – odpowiedział Michał Lachowicz, Dyrektor Operacyjny sieci Zdrofit zapytany o funkcjonowanie płatności cyklicznych w klubach.

Cykliczne płatności za karnety w Twoim klubie fitness, zwiększają szanse na osiągnięcie płynności finansowej a także ograniczają koszty i czas spędzony na windykacji. Pośrednio masz szansę wpłynąć także na retencję, ponieważ klienci, którzy opłacają karnety z pomocą cyklicznych płatności kartami, często na dłużej zostają klientami klubu. Klubowicze zyskują wygodę, ponieważ nie muszą już pamiętać o dokonaniu comiesięcznej płatności za karnet. Dzięki czemu zawsze będą mieli nieograniczony dostęp do usług Twojego klubu. Rozwiązanie jest więc układem win-win dla Twojego klubu i klubowiczów.

Dowiedz się więcej o wykorzystaniu płatności cyklicznych w klubie fitness.

Akcja jest prowadzona w ramach partnerstwa Visa i eFitness.

Polecamy także:

Podsumowanie działań w firmie eFitness – rozmowa z Łukaszem Balickim