artykuł partnerski

Wszyscy, nie tylko w branży fitness, znaleźliśmy się w sytuacji nadzwyczajnej. eFitness, jako największy podmiot branżowy, nie działa na pół gwizdka.

Zachowując największy poziom bezpieczeństwa i pewność działania, tylko od 13.03.2020:

  • odebraliśmy i wykonaliśmy do Was 4213 telefonów
  • odpisaliśmy na 428 zgłoszenia
  • wysłaliśmy 1703 maili
  • wdrożyliśmy ponad 62500 linii nowego kodu systemu eFitness
  • dokonaliśmy obciążeń i płatności elektronicznych na ponad 1 500 000 zł

Podziel się eFitnessem

Wszyscy musimy stawić czoła nowym wyzwaniom. Racjonalizacja kosztów czy szukanie nowych przychodów to tylko slogany. Wychodząc naprzeciw prawdziwym oczekiwaniom realnych działań, chcemy wspierać całą branżę w tym trudnym czasie. Też możesz pomóc, podziel się eFitnessem!

  • Korzystasz już z eFitness? Znajdź klub taki jak Twój. Każdy z nowych klubów obniży cenę Twojego klubu w okresie wyłączeń klubów, nawet do 0. Każdy z nowych klubów otrzyma symboliczną cenę za system na czas kryzysu.
  • Jeśli nie korzystasz z eFitness, nie masz żadnego systemu lub Twoi dostawcy nie wspierają Cię wystarczająco, skontaktuj się z nami a za symboliczną cenę zrekompensujemy koszty i czas zmiany systemu na czas kryzysu.

Jak wspieramy naszych obecnych i przyszłych Klientów?

Jako pierwsi i jedyni na rynku w pełni zintegrowaliśmy narzędzie do przeprowadzania zajęć online Google Hangouts Meet i darmowo włączamy je naszym Klientom. Dodatkowo sprezentujemy naszym Klientom ponad milion darmowych smsów, żeby mogli być bliżej Klubowiczów. Przeczytaj więcej tutaj.

Od zawsze i na zawsze wszyscy Klienci mogą bez ograniczeń i bez dodatkowych opłat korzystać z kalendarza, rezerwacji zajęć, obciążeń zdalnych, różnych modeli płatności np. PayAsYouGo i wielu innych funkcjonalności, o których długo by mówić.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem zawsze chętnym do pomocy pod nr. tel. +48 61 666 12 88

Polecamy także:

Milion smsów, darmowe zajęcia online i wiele wyjątkowych rozwiązań dla klubów od eFitness