Globalny lider w produkcji sprzętu treningowego na świecie, amerykańska marka Life Fitness została oficjalnym partnerem klubu All England Lawn Tennis Club (AELTC), a co za tym idzie – najstarszego i najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego na świecie, rozgrywanego na kortach Wimbledonu. W tegorocznej ( już 133.) edycji turnieju, która właśnie wchodzi w decydującą fazę, czołowi tenisiści i tenisistki świata szlifują przedmeczową formę trenując na najnowocześniejszych urządzeniach treningowych marek Life Fitness, ICG i Hammer Strength w dwóch siłowniach na terenie All England Law Tennis Club.

Maszyny cardio dostarczone przez Life Fitness dla uczestników Wimbledonu, zostały starannie dobrane przez organizatorów dla utrzymania szczytowej formy i kondycji podczas trwającego dwa tygodnie turnieju. Dwie siłownie, które powstały specjalnie pod kątem turnieju, wyposażone zostały w bieżnie, cross-trainery oraz rowery pionowe z linii Life Fitness Integrity z najnowocześniejszymi konsolami Discover SE3HD, rowery do indoor cyclingu ICG (modele IC 6), oraz hantle Hammer Strentgh. Podłączone do Internetu maszyny cardio, dzięki rozwiązaniu w chmurze HALO intensyfikują doświadczenia treningowe użytkowników oraz pomagają w zarządzaniu eksploatacją sprzętu.

Tenisiści, którzy brali udział w kwalifikacjach, również mogli trenować na sprzęcie dostarczonym przez Life Fitness do trzeciej siłowni zlokalizowanej przy Bank of England Sports Centre, gdzie odbywał się turniej kwalifikacyjny.

Dzięki trzyletniej umowie o współpracy, Life Fitness będzie dostawcą sprzętu treningowego na kolejne dwie edycje turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu do 2021.

Zobacz film o współpracy Life Fitness i Wimbledonu:

Chcesz zapewnić Twoim klientom unikalne wrażenia treningowe, a jednocześnie zależy Ci na współpracy z rzetelnym dostawcą sprzętu fitness. Zgłoś się do TOP-GYM, autoryzowanego dystrybutora marki Life Fitness w Polsce.

Zapraszamy do współpracy www.top-gym.pl/contact

100% zadowolonych klientów.

 

 

Polecamy także:

Oficjalne Centra Hammer Strength – ważny komunikat!!!