photo: duncanandison /Fotolia

Czołówka ekspertów polskiej sceny branży fitness

Kongres FEM II edycja

Znamy pełną agendę kongresu FEM – Fitness Experience Management, który odbędzie się już 15 i 16 marca 2018 roku, w hotelu DoubleTree by Hilton  Hotel & Conference Centre Warsaw. Kongres dedykowany inwestorom, właścicielom i managerom klubów fitness zgromadzi prawdziwą czołówkę polskiej branży fitness. Poniżej przedstawiamy prelegentów II edycji Kongresu oraz agendę.

Jakub Rudyński

Z branżą fitness związany jest od kilku lat. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu o specjalizacji strategii finansowych przedsiębiorstw. Wcześniej zdobywał doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu w branży finansowej prowadząc zespoły doradców finansowych. Zajmował się marketingiem sportowym pracując głównie dla klubów siatkarskich. W branży fitness zaczynał jako doradca biznesowy otwierając w tym czasie wspólnie z inwestorami kilkanaście klubów. Specjalizuje się w sprzedaży, zarządzaniu, coachingu i marketingu. Aktualnie członek zarządu sieci klubów My Gym.

Tomasz Napiórkowski
Absolwent Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 10 lat związany z branżą fitness. Instruktor pływania, narciarstwa, kulturystyki, TRX, kettlebells. Dyrektor strategii i rozwoju jednej z sieci klubów fitness oraz właściciel firmy doradczo-szkoleniowej X-Sports Group Sp. z o.o. W 2016 roku jako jedyny w Polsce uzyskał certyfikat IHRSA INSTITUTE.

Łukasz Balicki
Prezes i współtwórca eFitness. Pozytywna siła napędowa do rozwoju zespołu eFitness i produktów. Od wielu lat aktywny partner, uczestnik i prelegent imprez branżowych w kraju i zagranicą. Autor licznych artykułów merytorycznych na łamach prasy związanej z fitnessem i zarządzaniem. Pomysłodawca i organizator Fitness Management Maraton – warsztatów dla kadry zarządzającej klubami fitness. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i programu MBA Poznań-Atlanta.

Maciej Wolny
Propagator systemu treningu EMS w Polsce, właściciel EMS-TRAINING SP. z o.o. – oficjalnego dystrybutora systemu Miha Bodytec. Certyfikowany szkoleniowiec i trener EMS z Międzynarodową Licencją Instytutu Gluckercolleg . W 2013 otworzył jedno z pierwszych mikrostudiów treningu EMS w Polsce. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, były trener personalny i manager w klubach fitness.

Michał Mańkowski
Praktyk i specjalista w zakresie zarządzania sprzedażą na rynku fitness, ze szczególnym nastawieniem na proces utrzymania klienta. Obecnie związany z firmą eFitness z o.o. w zakresie rozwoju i wdrażania kluczowych projektów na rynek fitness. Współprowadzący Fitness Management Maraton. W latach 2011-2015 odpowiedzialny za rozwój sprzedaży w sieci klubów fitness Fabryka Formy S.A. Uczestnik największych imprez edukacyjnych w branży fitness, w tym kongresów IHRSA. m.in. w Mediolanie, Los Angeles, Marsylii.

Katarzyna Wysocka
Doktor nauk o kulturze fizycznej, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej Fitness Consulting oraz Akademii Kompetencji Menedżerskich, współzałożyciel Szkoły trenerów i instruktorów Creative Professional Fitness, certyfikowany trener biznesowy, coach, psycholog biznesu, konsultant inwestycji fitness, od 1999 roku w branży fitness, pomaga ludziom osiągać swoje cele jako coach, trener i doradca żywieniowy. Trenerka i redaktor Women’s Health.

Małgorzata Pietrzak
Właściciel i twórca koncepcji firmy doradczo-szkoleniowej Fitness Consulting, www.fitness-consulting.pl – kompleksowo realizującej inwestycje fitness. Specjalizuje się w psychologii, zarządzaniu personelem, rekrutacji oraz ekonomii inwestycji fitness. Stworzyła liczne strategie, koncepcje i zrealizowała kilkanaście kompleksowych inwestycji fitness. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego – wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Zarządzania i Informatyki. Kończy studia z Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Psycholog biznesu, szkoleniowiec, certyfikowany Coach.

Krzysztof Pakulec
Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta. Współwłaściciel firmy Fit Management & Business. Przez kilka lat pracował jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Autor i współautor publikacji, które można znaleźć w czasopismach branżowych takich jak Fitness Biznes, Life Fitness News.

Franciszek Georgiew

Założyciel agencji marketingowej Social Tigers, bazującej na doskonałej znajomości kanałów social media i ich systemów reklamowych. Według testu Gallupa strateg, cechujący się indywidualnym podejściem do ludzi, zorientowany na ciągłe poprawianie własnych wyników, aktywizację innych i rywalizację.

Dużą nowością Kongresu FEM jest udział dwóch prelegentów z poza branży fitness. Martina Lewandowskiego ( właściciela federacji KSW) oraz Michała Leszka ( twórcy marki Kruger & Matz). Czy swego rodzaju mieszanka wybuchowa zaowocuje dużą frekwencją osób z branży,  przekonamy się już 15 – 16 marca w Warszawie. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie www.kongresFEm.pl

Poniżej prezentujemy agendę kongresu: