Czy to koniec popularnej akcji “Pomoc mierzona kilometrami” ? W dniu dzisiejszym w social mediach organizatorów pojawił się post informacyjny

Drodzy!
Musimy się z Wami podzielić smutną informacją. Jesteśmy zmuszeni zawiesić Pomoc Mierzoną Kilometrami ze względu na brak deklaracji wsparcia naszej rywalizacji przez właściciela aplikacji Endomondo.

Dziękujemy, że przez 6 lat aktywnie braliście udział w projekcie i podejmowaliście wyzwanie Pomocy Mierzonej Kilometrami. Wspólnie pokonaliśmy setki milionów kilometrów dla dzieciaków! Jesteśmy dumni, że nasza inicjatywa stworzyła tak zaangażowaną społeczność, której udało się pozyskać 6 milionów złotych dla podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam”.
Chociaż tegoroczna edycja się nie odbędzie, to jeśli w przyszłości znajdziemy nowego partnera, nie wykluczamy wznowienia akcji. Jesteśmy dumni, że wspólnie zbudowaliśmy silną i aktywną grupę, która wzajemnie się wspiera i motywuje w osiąganiu założonych celów. Wasze zaangażowanie i to, co udało się nam wspólnie osiągnąć, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.
Wierzymy, że nie przestaniecie aktywnie spędzać swojego czasu wolnego, promować zdrowego stylu życia i pomagać!
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za każdy pokonany kilometr!

Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile Polska od 2013 roku. Sekretem sukcesu akcji jest połączenie trzech elementów – wykorzystania nowych technologii, pasji do bycia aktywnym oraz chęci do pomagania dzieciakom! Dzięki akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami będąc aktywnym – robimy coś dla siebie, ale i równolegle pomagamy podopiecznym Fundacji TVN Nie Jesteś Sam w powrocie do formy! Od pierwszej edycji akcji w aktywne pomaganie zaangażowało się tysiące Polaków, którzy z roku na rok bili kilometrowe rekordy w szczytnym celu! Biegając, jedząc na rowerze, rolkach, deskorolce, hulajnodze, pływając, uprawiając sport na wózku lub po prostu spacerując można wspólnie pomagać robiąc coś dobrego dla najmłodszych. W tym roku miała ruszyć 6 edycja.
Podczas poprzednich edycji, uczestnicy akcji okrążyli Ziemię aż 3 743 razy.

Z nieoficjalnych informacji słyszeliśmy, że Endomondo wycofuje się z Polski. Postaramy się potwierdzić tę informację w przeciągu najbliższych dni.

Polecamy także:

wywiad z Weroniką Jasnoch Project Director Targów FIWE – czym zamierzają zaskoczyć?