źródło: informacja prasowa

Sieć klubów fitness Just GYM otwiera 12 klub w Polsce. Just GYM Bytom to najnowsze miejsce na mapie lokalizacji klubów otwartych całodobowo. 8 listopada na ul. Narutowicza 11, w Nowym Parku Handlowym „Stary Stadion” wielkie otwarcie dla klubowiczów.

Kluby fitness tworzone przez Just GYM to miejsce, w którym liczy się cały lifestyle oraz możliwość wspólnego spędzania czasu z innymi ludźmi dbając przy tym o siebie i swoje zdrowie. Just GYM powstał z myślą o tym, że bycie FIT nie oznacza tylko posiadania dużego bicepsa, czy zbudowania sześciopaku na brzuchu. Kluby fitness pod marką Just GYM to przede wszystkim chęć zmiany codziennej rutyny, poprawy jakości życia, metamorfozy sylwetki, a nawet możliwości poznania swojej drugiej połowy. To bardzo prosty proces, który rozpoczyna się w momencie przejścia przez śluzę wejściową w naszych klubach otwartych w systemie 24/7/365 dni w roku.


Just GYM to kluby gdzie można przyjść o dowolnej porze, by czuć się lepiej. W Bytomiu 8 listopada – piątek – otworzymy swój dwunasty , kolejny klub w naszej sieci,
który to po Zabrzu jest drugim klubem na Górnym Śląsku – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Spółki Just GYM. Na lokalizację klubu wybrany został nowy Park Handlowy „Stary Stadion” wybudowany w miejscu byłego stadionu piłkarskiego w Bytomiu.

Na powierzchni prawie 1900 m2 znajduje się sprzęt jednego z liderów wyposażenia fitness na świecie firmy Matrix Johnson. Otwarta przestrzeń podzielona jest na 12 stref
treningowych wśród, których każdy ćwiczący zrealizuje swój fitnessowy cel:
– strefa cardio
– strefa cycling
– strefa sztuk walki
– strefa funkcjonalna
– strefa wolnych ciężarów
– strefa strefa maszyn półwolnych
– strefa zajęć fitness
– strefa HIIT
– strefa maszyn izolowanych
– strefa stretchingu
– strefa rozgrzewki i wyciszenia
– strefa core – mięśnie głębokie (TRX, drabinki, itp)
Zajęcia grupowe, korzystanie z siłowni bez ograniczeń, najnowszy sprzęt, umowa z miesięcznym wypowiedzeniem, możliwość zamrożenia karnetu, a do tego wszystkiego wejście do klubu o każdej porze dnia i nocy przy bardzo atrakcyjnej cenie.

Każdy z naszych klubów, mimo że jest architektonicznie prawie identyczny, dopasowany jest jednak do potrzeb lokalnego klienta. Zdajemy sobie sprawę z regionalizmów poszczególnych placówek oraz specyfiki całego Śląska, wobec czego zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnej placówki w tym regionie w miejscu z dużymi tradycjami sportowymi. Nasza lokalizacja w Bytomiu jest pierwszym klubem w mieście oferującym korzystanie z przestrzeni w systemie 24h i na to właśnie czekali nasi klubowicze – dodaje Paweł Ciszek.
***

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody.

Polecamy także:

Michał Solarz dystrybutor systemu myoFX EMS podbija rynek litewski