artykuł partnerski

Odkąd kluby fitness w Polsce ponownie otworzyły swoje drzwi dla klubowiczów, ich właściciele podjęli liczne działania w celu ochrony przed infekcją, takie jak dokładne czyszczenie powierzchni i sprzętu oraz przestrzeganie bezpiecznej odległości i obowiązku zakrywania twarzy i ust przez kadrę siłowni.  

Reżim sanitarny – dbałość i bezpieczeństwo i komfort ćwiczących

Jest jeszcze jeden element znacznie zwiększający bezpieczeństwo treningu w klubach fitness – to dobra jakość powietrza. Dlaczego oczyszczanie powietrza w zamkniętych pomieszczeniach jest tak istotne w czasach pandemii? Otóż często zapomina się o aerozolach – najmniejszych cząsteczkach, unoszących się w powietrzu pomieszczenia przez wiele godzin: a im większe jest stężenie wirusów i zarazków w powietrzu, tym większe ryzyko osiadania wirusów i zarazków na powierzchniach przedmiotów. A ich znaczenie i obecność podkreślają naukowcy z całego świata ( zobacz wykaz artykułów na ten temat). Stąd też holistyczna koncepcja higieny w zamkniętych pomieszczeniach powinna uwzględniać aspekt dezynfekcji powietrza.

Czyste i zdrowe powietrze dzięki plazmowej dezynfekcji

Innowacyjne odkażacza AernoviR made in Germany to odpowiedź na oczekiwania właścicieli klubów fitness, zapewniające dostęp do zdezynfekowanego powietrza non-stop. Urządzenia medyczne klasy 1, opracowane przez firmę schwa-medico zapewniają czyste powietrze w pomieszczeniach zamkniętych. Skutecznie i w sposób ciągły oczyszczają powietrze w pomieszczeniach z wirusów, zarazków, bakterii i alergenów, dzięki zastosowanej profesjonalnej technologii zimnej plazmy ( którą notabene stosuje się do sterylizacji instrumentów medycznych).

Wydajność odkażaczy AernoviR i potrójne uderzenie w wirusy i zarazki

Duży wolumen czyszczenia zapewnia ciągłą dezynfekcję powietrza i zapobiega osiadaniu zanieczyszczeń na powierzchniach. W zależności od przeznaczenia i metrażu pomieszczenia, AernoviR jest dostępny w czterech wersjach o wydajności począwszy od 115 metrów sześciennych do 500 metrów sześciennych na godzinę.

W odkażaczach powietrza AernoviR oprócz technologii plazmowej wbudowane są filtry HEPA oraz filtr z aktywnym węglem. Podsumowując: AernoviR uderza z potrójną siłą w wirusy i zarazki. Warto zatem oprócz profesjonalnych środków higieny i przestrzegania reżimu sanitarnego, zapewnić swojej kadrze i klubowiczom dodatkową ochronę w formie ciągłej dezynfekcji powietrza z AernoviR.

Zapytaj o ofertę www.top-gym.pl i skontaktuj się z nami już dziś!

Polecamy także:

EuropeActive będzie wspierać krajowe i branżowe stowarzyszenia