Sieć studiów Dream Body EMS oparta o przyjazny model franczyzowy pozyskuje nowe lokalizacje.
Po fantastycznych otwarciach w Rawie Mazowieckiej i Piotrkowie Trybunalskim promotorzy konceptu wraz z inwestorami szykują się do kolejnych otwarć.
Tym razem przygotowujemy się do promocji w Zgierzu, gdzie na studio zdecydowało się dwóch przyjaciół, otwieramy Tomaszów Mazowiecki, gdzie inwestorem będzie fantastyczne małżeństwo oraz kolejne studio w Łodzi na dużym osiedlu mieszkaniowym – zapowiadają Michał i Magda Solarz, właściciel Dream Body EMS.
Dowiedzieliśmy się, że prowadzone są zaawansowane rozmowy z kilkunastoma kolejnymi inwestorami z całej Polski !
Inwestorzy mogą liczyć na potężne wsparcie marketingowe, kolosalne zniżki u partnerów sprzętowych oraz stałe i bezpłatne szkolenia trenerskie i sprzedażowe.
 
Bardzo zależy nam, żeby nasi inwestorzy skutecznie sprzedawali karnety i pozyskiwali klientów przed otwarciem. Zdecydowaliśmy się na współpracę z najlepszym trenerem sprzedażowym polskiego fitnessu, Panem Sebastianem Goszczem z Espresso Fitness Business Solutions , którego wskazówki przy odpowiednim zaangażowaniu gwarantują biznesowy sukces – informuje Michał Solarz.
Wszystkich zainteresowanych otwarciem własnego studia zapraszamy do kontaktu z firmą pod adresem: biuro@dreambody.studio, zapraszamy też na stronę internetową konceptu www.dreambody.studio

Poniżej galeria zdjęć z otwarcia w Rawie Mazowieckiej i promocji studia w Piotrkowie Trybunalskim.
Polecamy także:

Inwestycja w studio EMS koncepcji Dream Body – od kosztów, szkoleń, po realizację