źródło: informacja prasowa

HubStyle, właściciel marek odzieżowych Sugarfree i Cardio Bunny, chce dotrzeć do jak największej grupy klientek. – Już w maju zostaniemy większościowym dostawcą odzieży do nowego butiku w Ostrzeszowie, miejscowości liczącej 15 tys. mieszkańców – zapowiada w rozmowie z PropertyNews.pl Michał Brzemiński, dyrektor sprzedaży HubStyle. – Będzie to placówka pilotażowa, w której przeprowadzimy test działalności w mniejszych miastach.

Zdaniem przedstawiciela firmy, w mniejszych miastach tkwi duży potencjał, generowany m.in. przez program 500+. – Widzimy dużą siłę nabywczą, klientki chcą ubierać się modnie i mają na to pieniądze – wyjaśnia Michał Brzemiński. – Jedynym problemem są dobre lokalizacje w rozsądnych cenach, jednak w mniejszych miejscowościach znacznie łatwiej o okazje niż np. w aglomeracjach.

Równocześnie z rozwojem sieci salonów, HubStyle rozkręca kanał dystrybucyjny. – Rozpoczynamy współpracę ze sklepami multibrandowymi, a także stworzyliśmy zespół dystrybutorów regionalnych, którzy będą docierać z naszą ofertą do mniejszych miejscowości – mówi dyrektor sprzedaży HubStyle.

Obecnie z HubStyle współpracuje sześciu dystrybutorów, w najbliższych dniach ta liczba ma się jednak podwoić. – Do czerwca br. chcemy pozyskać 16 partnerów, ale – jeśli chodzi o ten filar działalności – potencjał sklepów multibrandowych jest znacznie większy. Chcemy go wykorzystać, dlatego aktywnie poszukujemy butików do współpracy. Zachęcamy również właścicieli tego typu sklepów, aby zgłaszali się bezpośrednio do nas.

Pod markami należącymi do HubStyle działają aktualnie dwa punkty własne: w Warszawie i w Poznaniu. Dodatkowo firma współpracuje również z partnerami franczyzowymi – pierwszy butik na licencji ruszył we Wrocławiu. – Najbliższe miesiące upłyną na przygotowaniach kolejnych otwarć – także w dużych galeriach wielkich miast – zapewnia Michał Brzemiński.

Polecamy także:

énergie Fitness odznaczony nagrodą dla wybitnego franczyzodawcy, wyprzedzając McDonald’s