źródło: materiały prasowe

Znany sportowiec David Beckham, który po zakończeniu kariery piłkarskiej rozpoczął szereg rozległych inwestycji, został nowym globalnym partnerem sieci F45. F45 Training ma także swój lokal w Warszawie.

Partnerstwo sprawi, że były kapitan reprezentacji Anglii Beckham – który od czasu zakończenia kariery sportowej stał się znanym przedsiębiorcą, inwestorem i właścicielem klubu piłkarskiego – odegra kluczową rolę w inicjatywach marketingowych marki F45 Training, aby wspierać jej dalszą ekspansję na całym świecie.

Beckham został wprowadzony do F45 Training przez aktora i biznesmena Marka Wahlberga, który jest inwestorem w biznesie franczyzowym od 2019 roku.

Beckham przyznał: „Jestem fanem modelu F45 odkąd przedstawił go mój przyjaciel, Mark Wahlberg. Zdrowie i sprawność fizyczna zawsze były ważną częścią mojego życia, a odkąd grałem w piłkę nożną, zawsze uważałem, że trenuję jako część zespołu. F45 ma silną społeczność i trenerów, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele i osiągnąć wspaniałe wyniki”.

„To partnerstwo jest również dla mnie ekscytującym przedsięwzięciem biznesowym i nie mogę się doczekać podróży z F45, ponieważ firma nadal się rozwija na całym świecie”.

Adam Gilchrist, założyciel i dyrektor generalny F45 Training: „To monumentalne partnerstwo dla F45. „David to światowa legenda sportu, a jego zaangażowanie w fitness przez całą karierę było kultowe”.

„Posiadanie Davida na pokładzie wzmacnia naszą dominującą pozycję w branży fitness, a jego wsparcie odzwierciedla inkluzywność tego, co uważam za najlepszy trening na świecie. Mamy zaszczyt mieć go u siebie, aby pomóc w rozwoju F45 na skalę globalną”.

F45 sprzedała obecnie ponad 2200 studiów w 63 krajach.

Spółka zakończyła pierwszą ofertę publiczną (IPO) 15 lipca i pozyskała około 300 mln USD, osiągając wartość rynkową około 1,5 mld USD w obrocie giełdowym.