artykuł partnerski

Zmiany w ostatnich tygodniach dotknęły każdej dziedziny życia, branża fitness nie jest już taka sama, ale my jak zawsze stajemy na wysokości zadania! Przyświeca nam troska o WAS, dlatego automatycznie z zamknięciem siłowni, zamroziliśmy karnety wszystkim naszym klubowiczom. Na tym nie koniec – XtremeAPP i XtremeGO to nasza tajna broń!

Klubowicze doceniają naszą pomoc w przetrwaniu tego trudnego okresu i dziękują za podjęte przez nas kroki. Automatyczne zamrożenie karnetów to nasz ukłon w stronę społeczności Xtreme Fitness Gyms, którą wspólnie z klubowiczami budujemy od wielu już lat. W trudnych sytuacjach wspieramy się i na tym polega nasza siła! Słowa wdzięczności docierają do nas i motywują do jeszcze bardziej intensywnej pracy. TAK, pracy! Pracujemy nieustannie, aby zaistniała sytuacja nie odbiła się na celach treningowych naszych klubowiczów!

– Miło bardzo, kolejny raz się nie zawiodłam na Was. Bezpieczeństwo, zdrowie to najważniejsze dla każdego… dobrze, że podjęto taką decyzję. Karnety w takim momencie najmniej istotne, ale fajnie, że zamrażacie, to duży plus znowu dla Was. Cieszę się, że właśnie u Was trenuję. Mam nadzieję, że wszyscy już niedługo zobaczymy się cali i zdrowi – pisze nasza klubowiczka Justyna z Chorzowa.

– Dzięki Waszej odpowiedzialności zyskujecie nasze zaufanie – tak o naszych działaniach pisze z kolei Dariusz, klubowicz z Dąbrowy Tarnowskiej.
Po raz kolejny udowadniamy, że razem mamy wielką moc!

XtremeAPP, XtremeGO!

Aktywność fizyczna bez siłowni, ale z naszymi rewelacyjnymi rozwiązaniami jest możliwa i… działa cuda! Klubowicze Xtreme Fitness Gyms mogą za darmo korzystać z aplikacji XtremeAPP oraz platformy XtremeGO! Nasze rozwiązania sprawiają, że okres bez dostępu do siłowni, nie będzie czasem straconym. Aplikacja daje nieograniczone możliwości treningowe – około 1000 dostępnych ćwiczeń, gotowe plany treningowe do wykonywania w domu, możliwość tworzenia własnych-to tylko niektóre z możliwości, jakie zapewniliśmy naszym klubowiczom!

Platforma XtremeGO to z kolei narzędzie, które przenosi klub fitness w domowe zacisze! Poprzez platformę można brać udział w zajęciach online, korzystać z porad dotyczących treningów i żywienia, a tym samym budować swoją formę i osiągać cele fitness! Jesteśmy dumni, że oddaliśmy to niezwykłe narzędzie w ręce naszej społeczności, tym samym zapewniając dodatkową wartość!

Warto korzystać z naszych wyjątkowych rozwiązań i nie rezygnować z aktywności fizycznej. To właśnie ruch jest największym sprzymierzeńcem w walce o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie! Klubowicze Xtreme Fitness Gyms – jesteście w dobrych rękach!

Polecamy także:

Patronat Branża Fitness – wsparcie dla klubów fitness