Już 5-6 marca w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się IV edycja Kongresu FEM Fitness Experience Management, najważniejszego wydarzenia branżowego dla właścicieli, managerów siłowni, klubów fitness, studiów treningowych, klubów butikowych, inwestorów, producentów i deweloperów.  Wydarzenie ma na celu edukację oraz zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży fitness.

Podczas Kongresu swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjalnie wyselekcjonowani prelegenci z różnych branży, z bogatym BIO, za którymi stoją znane marki.

Do głównych punktów wydarzenia należą:

  • Praktyczne warsztaty branżowe w wersji basic oraz advance,
  • Akademia Dobrych Praktyk,
  • Warsztat Kompetencji Managerskich,
  • Strefa Franczyzowa,
  • Bezpłatne konsultacje eksperckie,
  • Speaker z Ihrsa i EuropeActive,
  • Wystąpienie gościa specjalnego,
  • Rozstrzygnięcie konkursu na najskuteczniejszego managera 2019 roku.

-Agenda została stworzona na podstawie ankiety, którą zostali zbadani managerowie klubów fitness za pośrednictwem portalu www.branzafitness.com, który z ramienia firmy IC Events jest organizatorem wydarzenia. Podczas Kongresu zostanie wyłoniony Najskuteczniejszy Manager 2019 roku. Naszym celem oprócz rzetelnego informowania czytelników na temat newsów branżowych, aktualności dotyczących różnych sektorów rynku branży fitness w Polsce i zagranicą, jest także edukacja. Oprócz dostarczania cyklicznych treści eksperckich, prowadzenia bezpłatnego webinarium, organizacji Kongresu, pragniemy dawać szansę młodym, ambitnym ludziom, którzy mają doświadczenie w branży, aktywnie działają i odnoszą sukcesy. Rynek w Polsce się rozwija, przybywa klubów, a tym samym pracowników. Osobom zdolnym trudno jest się wybić i zaistnieć w gronie eksperckim. Planujemy im to ułatwić – informuje Ilona Wilk, Redaktor Naczelna Portalu Branża Fitness.

Kongres już teraz cieszy się dużą popularnością. Do 15.01 została zamknięta lista wystawiennicza oraz wyprzedana pula 3/4 biletów. Organizatorzy chcąc umożliwić edukację jak największej ilości osób, stworzyli dla zainteresowanych specjalne zniżki grupowe, a także sieciowe.
Dodatkowo w przyszłym tygodniu na portalu Branża Fitness rusza specjalna ankieta, za pomocą której to czytelnicy będą mogli wskazać tematy, które zostaną poruszone podczas debaty na Kongresie FEM.

Dużą atrakcją będzie również stworzona strefa franczyz, a także zagadnienia na ten temat w agendzie Kongresu. Specjalny gość – prelegent Ihrsa, Europe Active – Pedro Ruiz opowie w jaki sposób z 1,2,3 klubów stworzyć model franczyzowy, a także w jaki sposób z sukcesem prowadzić studio EMS. Swoim doświadczeniem podzieli się również Łukasz Dojka – CEO najprężniej rozwijającej się i największej sieci franczyzowej w Polsce Xtreme Fitness Gyms.

Tegoroczna edycja jest pod hasłem – less show – more experience. Organizatorzy postawili na doświadczenie oraz praktykę, a także treści, które są ważne w pracy osób zarządzających klubem fitness. Popularnością cieszą się także warsztaty kompetencji managerskich prowadzone przez Dorotę Sędek. IV edycja Kongresu FEM skupia znakomite grono praktyków branżowych oraz ekspertów z innych branż, co czyni wydarzenie kompleksowym.

Polecamy także:

Zostań Najskuteczniejszym Managerem 2019 roku!