fot. www.visavis-streetmall.pl

Decathlon z siłownią i strefą relaksu

Nowy koncept Decathlon w Warszawie

Nowym najemcą obiektu handlowego Vis à Vis, inwestycji realizowanej przez Capital Parki Real Management na warszawskim Wilanowie, jest sieć sklepów sportowych Decathlon. Trening, sportowa porada, testy sprzętu, specjalna strefa odpoczynku oraz rekreacji na świeżym powietrzu. Będzie to siódma lokalizacja Decathlon w stolicy, ale zdecydowanie inna niż pozostałe.

Decathlon Wilanów

Powierzchnia, która zajmie Decathlon to ponad 600 mkw. We wnętrzu sklepu w Vis à Vis będzie można ćwiczyć, zasięgnąć sportowej porady, przetestować sprzęt, a w specjalnej strefie odpoczynku – zregenerować się po treningu. Dla wszystkich użytkowników oraz osób przebywających w okolicy centrum dostępna będzie strefa rekreacyjna zlokalizowana na zielonym terenie wokół obiektu, na której znajdzie się boisko oraz siłownia zewnętrzna.

Wybór lokalizacji nie był przypadkowy

Jako firma pragniemy, aby sport stał się dostępny dla wielu osób. Obecnie w Polsce mamy 50 placówek stacjonarnych oraz sklep internetowy, a projektem Decathlon Wilanów otwieramy zupełnie nowe miejsce, skoncentrowane na budowaniu relacji z użytkownikiem, opartej na wspólnej pasji sportowej i dzieleniu się nią w tym miejscu i czasie. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Mieszkańcy Wilanowa to aktywna społeczność. Chcielibyśmy, aby nasz nowy koncept pomagał w wymianie unikalnych sportowych doświadczeń oraz budowaniu relacji na tym polu – powiedział Bartosz Żochowski, lider sklepu Decathlon Wilanów.

Warszawskie Vis à Vis powstaje przy ulicy Przyczółkowej 219/223. Obiekt będzie miał 4,3 tys. mkw. powierzchni i od 22 do 25 lokali handlowo-usługowych. Przewidziano też parking dla 104 pojazdów. Inwestycję realizują wspólnie Capital Park i Real Management.

Warszawskie Vis à Vis powstaje na Wilanowie, przy skrzyżowaniu ulic Przyczółkowej i Pałacowej, bezpośrednio przy powstającym Węźle Przyczółkowa, który połączy Ursynów z Wawrem i umożliwi łatwy dojazd mieszkańcom Wilanowa, Ursynowa oraz Konstancina-Jeziorny. Powierzchnia centrum liczyć będzie 4,3 tys. mkw., na której funkcjonować będzie od 22 do 25 lokali handlowo-usługowych. Otwarcie  „Vis à Vis” WILANÓW jest planowane w III kwartale 2018 roku.