Marita “Deynn” i Daniel Majewscy są fundatorami i założycielami Fundacji Unicorn. Po ostatnich, bardzo owocnych zbiórkach dla potrzebujących, małżeństwo postanowiło wykorzystać potęgę swoich zasięgów do wsparcia osób i zwierząt, których los dotkliwie skrzywdził licznymi pożarami w Australii.

Pieniądze wpłacane na główne konto pozwalają fundacji na rozwój i niezależność. Celem Unicorn jest możliwość tworzenia międzynarodowych inicjatyw niesienia pomocy biednym lub poszkodowanym dzieciom i zwierzętom w Polsce i na świecie.

“Naszym głównym celem jest wykorzystywanie potęgi Internetu do charytatywnego działania na rzecz bardziej potrzebujących. Pragniemy jednoczyć ludzi i czynić w ich kierunku dobro. Rozpoznawalność naszego małżeństwa stworzyliście właśnie Wy i to właśnie, dlatego czujemy się zobowiązani do tego by robić to samo z innymi ludźmi i zwierzętami. Chcemy tworzyć, ratować, pchać do przodu.” – czytamy na stronie fundacji.

Jak twierdzą założyciele fundacji “Internet może być bardzo bolesnym narzędziem niszczącym wszystko co napotka na swej drodze, ale też niewiarygodnie pomocnym miejscem, które w mgnieniu oka może uratować komuś życie.” Dlatego też para postanowiła podjąć działania wykorzystujące ich zasięgi do wsparcia osób i zwierząt cierpiących w pożarach w Australii.

Fundacja Unicorn mobilizuje wspierających w celu zebrania maksymalnie dużej kwoty, która w całości zostanie przesłana na ratunek pięknej Australii. Australia potrzebuje każdej pomocy! W ogniu zginęło już ponad 500 milionów zwierząt. #PrayForAustralia to za mało!

W obecnej chwili na głównym koncie fundacji widnieje już kwota 492 066,07 zł i sukcesywnie rośnie!

Zachęcamy do wzięcia udziału i pomocy!

Kontakt: fundacja@fundacja-unicorn.com

Polecamy także:

Marita Surma Majewska i Daniel Majewski założyli fundację UNICORN