fot. bedietcatering.pl

Dieta Chodakowskiej z dostawą do domu

Imperium Ewy Chodakowskiej, popularnej, polskiej trenerki fitness rośnie w zawrotnym tempie. Płyty z treningami, które pokochały tysiące kobiet, książki, suplementy, batony i przekąski, marka ze strojami kąpielowymi, obozy fitness oraz … catering. Dieta Chodakowskiej już od 3 września z dostawą do domu. Za jeden dzień z dietą pudełkową od Ewy zapłacisz ok. 50-60 zł.

fot. facebook.com/chodakowskaewa/

@bediet_catering prosto pod Twoje drzwi już od 3.09. Jeszcze fizycznie nie ruszyliśmy, a zamówienia napływają do naszych skrzynek mailowych w ilościach kosmicznych. Ekipa robi co w ich mocy, żeby być na bieżąco. Słuchaj! TEN SEZON JEST NASZ. Czy mogę już powiedzieć, ze BĘDZIESZ ZACHWYCONA, ze jesteśmy NAJ, czy znów dostanę po nosie, za przechwałki? No dobra.. poczekam aż sama to przyznasz. Zamawiaj na https://bedietcatering.pl .. jeśli nie możesz sobie pozwolić na opcje cateringu BE DIET, skorzystaj z BE DIET ONLINE, którą możesz zamówić na www.bediet.pl – indywidualnie ułożona dieta, z której skorzystało już ponad MILION POLEK ???????????? osiągając z nami swój cel – napisała trenerka na Instagramie.

Na razie Warszawa
W lipcu informowaliśmy Was o zapowiedziach dotyczących nowego biznesu Ewy Chodakowskiej. Już od 3 września posiłki skomponowane według wytycznych Ewy trafiają pod drzwi Polaków w Warszawie i okolicach. Od 1 października catering BEBIO zacznie swoją działalność na terenie Poznania i Wrocławia, w listopadzie w Krakowie, natomiast od stycznia 2019 r. w Trójmieście, Toruniu i Bydgoszczy.

Be Diet Catering to kolejny projekt należący do spółki Bebio stworzony we współpracy z dietetykami klinicznymi. Cena cateringu waha się w zależności od rodzaju diety oraz czasu, na który zdecydujemy się na dostawę. Chodakowska proponuje trzy warianty: “Bediet Optimal”, “Bediet Vege” oraz “Bediet Veg+Fish”. Za 5 posiłków (1500 kcal) dostarczanych przez miesiąc pod nasze drzwi zapłacimy około 1600 zł.

Biznes rośnie
Z danych opublikowanych przez serwis Money.pl wynika, że spółka Bebio zanotowała w 2017 roku blisko 22 mln zł przychodów i aż 12,8 mln zł zysku, który przypada po połowie Chodakowskiej i jej mężowi Eleftheriosowi Kavoukisowi. Natomiast spółka HPBA, należąca do Anny Lewandowskiej zanotowała w 2017 roku 10,1 mln zł przychodów przy 7,8 mln zł kosztów operacyjnych, co dało zysk rzędu 2 285 751,29 zł. Jednak rok wcześniej było to zaledwie 15 tys. zł. Jak widać, mimo że biznes zdrowych przekąsek i innych produktów żywieniowych Anny Lewandowskiej dynamicznie się rozwija, to jednak jest mu jeszcze daleko do tego, co już osiągnęła firma Chodakowskiej.

Zobacz także: