fot. mat. prasowe

Dlaczego (nie)wirtualne?

Les Mills mantra, motto, życiowy projekt to zmieniać sposób w jaki ludzie myślą o fitnessie!

Każdego dnia na całym świecie nasze programy pomagają ludziom zakochać się w aktywności fizycznej i zdrowym stylu życia. 50 lat ciągłych ewolucji, innowacji  i kreowania najlepszych programów fitness, aby dostarczać niesamowitych doświadczeń wszystkim uczestnikom zajęć Les Mills. Droga do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj nie była prosta ani łatwa, ale pasja do tego, co robimy pomogła pokonać wszystkie przeciwności. Dlatego w dobie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań prezentujemy wirtualne zajęcia, które zostały stworzone z myślą o zmieniającym się świecie i stylu życia jego mieszkańców.

Motywacja bardzo często jest pierwszym impulsem do rozpoczęcia pracy nad sobą jednak jest ona ulotna, a to co pozwala nam wytrwać w reżimie treningowym to wyrobiony nawyk. Dlatego im częściej ludzie mają możliwość  trenować, tym łatwiej jest pozostać skupionym na swoim celu i wyrobić nawyk treningowy, co za tym idzie ważne jest, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia poprzez nielimitowaną ofertę zajęć grupowych.

Zajęcia wirtualne są stworzone z myślą właśnie o poszerzeniu oferty klubów i zapewnieniu dostępu do nieograniczonej liczby różnorodnych zajęć. Wszystkie zajęcia Les Mills, zaczynając od tanecznych, a kończąc na rowerowych mogą być dostępne w Twoim klubie w istnie kinowym wydaniu z najlepszą muzyką, choreografiami i możliwością ustawiania zajęć wirtualnych jako stały lub elastyczny grafik. Wirtualna forma zajęć nie ma na celu zastąpić zajęć na żywo, budowanie relacji pomiędzy klubowiczem, a instruktorem jest przecież podstawą fitnessu i nic nie będzie w stanie tego zastąpić. Grupa ma w sobie niepowtarzalną siłę, a instruktor, który może prowadzić na bieżąco interakcje z tą grupą gwarantuje jej ciągły rozwój. Niestety przy szybkim tempie życia wielu z nas nie ma czasu, aby  być częścią zajęć z instruktorem na żywo, gdzie wymagane jest dostosowanie się do określonej godziny.

Świetnym rozwiązaniem w klubie dla takich członków są właśnie zajęcia wirtualne, które dają możliwość nielimitowanego treningu bez względu na porę dnia. Ponadto sprawiają, że oferta klubu staje się atrakcyjniejsza bez zwiększania kosztów miesięcznych. Zajęcia wirtualne są również ratunkiem w razie niedyspozycyjności instruktorów.

Nadszedł czas, aby zmodernizować fit biznes, wyjść naprzeciw klientom klubów i otworzyć się na nowe pokolenia, które dopiero wkraczają w dorosłość wraz z trendem bycia fit. Dopasowując się do potrzeb klubowiczów stajemy się bezkonkurencyjni, bo to my zapewniamy im nie tylko najlepsze doświadczenia treningowe, ale przede wszystkim ułatwiamy im życie i zaspokajamy ich potrzeby.  “Czasami przez pracę nie mogę zdążyć na zajęcia, ale w dalszym ciągu potrzebuje dobrego treningu. Nic nie zastąpi żywego instruktora, ale zajęcia wirtualne to wspaniałą alternatywą.” Uczestnicy zajęć wirtualnych już dostrzegają ich pozytywne aspekty, bo kto nie lubi jak wychodzi się naprzeciw naszym oczekiwaniom i poszerza nasze możliwości?

Autor: Iwona Modrzer

Artykuł sponsorowany

 

Zobacz więcej: