Ponieważ poprzez skuteczne i sprawdzone struktury franczyzobiorcy Xtreme Fitness Gyms, są w stanie prowadzić własne kluby na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Eksperci Xtreme Fitness Franchise prowadzą negocjacje i rozmowy w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. Dotyczą one nowych lokalizacji, w których otworzą się kluby Xtreme Fitness Gyms. Przed podjęciem decyzji o zaistnieniu klubu specjaliści badają rynek, sprawdzają konkurencję i upewniają się że kluby, które tam powstaną będą świetnie prosperowały. Franczyzobiorca otrzymuje zatem ofertę lokalizacji, wynegocjowaną na najlepszych warunkach. Przy podpisaniu umowy franczyzowej, podpisywana jest również umowa najmu na konkretny lokal.

Aktualnie poszukujemy franczyzobiorców do poniższych lokalizacji:

Wodzisław Śląski, Jaworzno, Pawłowice, Sanok, Tomaszów Lubelski, Białogard, Radomsko, Gorlice, Rydułtowy, Ropczyce, Częstochowa, Bełchatów, Brzeg, Chełm, Dzierżoniów, Oława

Analiza kosztów inwestycji

Franczyzodawca wraz z franczyzobiorcą szczegółowo analizują koszty inwestycji tak, aby przygotowana prognoza była zgodna z finalnym poziomem kosztów.

Szkolenia

Xtreme Fitness Gyms zapewnia szereg szkoleń, które przygotowują franczyzobiorcę do samodzielnego prowadzenia klubu. Są to szkolenia, podczas których szczegółowo omawiane są podręcznik operacyjny, proces rekrutacji, przedsprzedaż online oraz przedsprzedaż stacjonarna, a także działania marketingowe, które mają miejsce zarówno przed jak i po otwarciu klubu. Franczyzobiorca uczy się jak pracować na naszym wewnętrznym systemie operacyjnym, opanowuje umiejętności z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, a także uczestniczy w szkoleniach trenerskich oraz obsłudze recepcji.

Matryca zadań

Po podpisaniu umowy przygotowywana jest matryca zadań otwarcia, w której zawarte są wszystkie elementy i zadania, towarzyszące całemu procesowi otwarcia klubu. Dokument ten przedstawia nie tylko założenia, cele i terminy, ale uwzględnia także kto jest za co odpowiedzialny, tak, aby proces przed otwarciem klubu przebiegał szybko, sprawnie i zgodnie z wyznaczonymi terminami.

Opiekun franczyzowy

Każdemu franczyzobiorcy przydzielany jest opiekun franczyzowy, który nie tylko koordynuje cały proces przed otwarciem, ale jest również opiekunem danego franczyzobiorcy już po owatcriu klubu.

Przedsprzedaż online i przedsprzedaż stacjonarna

Na 3 miesiące przed otwarciem klubu rozpoczyna się przedsprzedaż karnetów online, a 2 miesiące przed otwarciem klubu startuje przedsprzedaż stacjonarna. Zostaje wówczas uruchomione stoisko informacyjne przy którym można zakupić karnet w promocyjnej cenie, zasięgnąć informacji dotyczących samego otwarcia, a w późniejszym etapie przedsprzedaży zobaczyć klub od środka. Działania te pozwalają na generowanie zysku już w momencie otwarcia klubu.

Zespół wsparcia

Podczas każdego otwarcia klubu, obecny jest zespół Xtreme Fitness Gyms, który wspiera franczyzobiorcę i służy pomocą w tym przełomowym dla nim dniu.

Chcesz zasięgnąć więcej informacji?

Skontaktuj się z nami:

E-mail: info@xtremefitness-franchise.pl
Tel: +48 886 330 320
Facebook: xtremefitnessfranchise

CEO Łukasz Dojka

Polecamy również:

Pomysł na biznes? Studio EMS – przyszłość czy chwilowa moda?