Dni otwarte Xtreme Fitness Gyms wzbudziły duże zainteresowanie Redakcji Portalu. Materiał z centrali zaskoczył w pozytywny sposób. Postanowiliśmy uzyskać informację jak przebiegały dni otwarte w sieci franczyzowych klubów fitness. Poniżej relacja:

Dni otwarte Xtreme Fitness Gyms pokazały, że nasze kluby to miejsca, w których nie tylko zrobicie mistrzowską formę, ale także spędzicie czas w wyjątkowej atmosferze! Klimat lat 80’ i 90’ zdecydowanie przypadł do gustu nie tylko nam, ale przede wszystkim naszym gościom! Bawiliście się na całego, przy okazji spalając kalorie, budując formę i korzystając z atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Cieszymy się, że tak licznie odwiedziliście nasze Kluby i wzięliście udział w tak ważnym dla nas wydarzeniu! Dni otwarte to jedne z ulubionych dni w roku – bawimy się z Wami na całego!

Dopisali także nasi partnerzy, jak zawsze stając na wysokości zadania! Bogaty pakiet niespodzianek, promocji, degustacji, zabiegów rehabilitacyjnych oraz kosmetycznych sprawił, że nasi Goście mogli poznać nowe produkty i usługi, sprawdzić ich działanie oraz wyrobić własną opinię na ich temat. Specjaliści z wielu dziedzin związanych bezpośrednio ze sportem, zdrowiem, urodą, kulinariami dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wasze zadowolenie było dla nas największą satysfakcją!

Nie da się ukryć, że stroje z minionej epoki robiły wrażenie – zaangażowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Przyznajcie sami – w takich okolicznościach burpees robiły się same, a nawet najcięższe treningi to była bułka z masłem! Poczucie humoru gości i naszego personelu to doskonały dowód na to, że atmosfera w naszych Klubach jest wyjątkowa! Kto był ten wie, kto jeszcze nie odwiedził naszych wnętrz, nie przetestował naszego sprzętu i nie poczuł tej atmosfery – koniecznie musi zajrzeć do najlepszego Klubu w mieście – Xtreme Fitness Gyms!

Co sprawia, że wychodzimy przed szereg i wykraczamy poza przeciętne standardy klubu fitness?Lubimy wprowadzać w życie niestandardowe pomysły i projekty, które oferują naszym Klubowiczom coś więcej, niż najwyższej jakości sprzęt. Dajemy Wam także luźną atmosferę, przyjazne podejście do Klienta i nieudawaną energię do działania! W takim miejscu chce się ćwiczyć, dbać o swoją kondycję fizyczną i dobre samopoczucie! Sport to nie tylko zdrowie, ale także energia do działania – mamy jej pod dostatkiem i chętnie dzielimy się z Wami przez cały rok!

cof

 

Polecamy także:

Dlaczego warto zostać franczyzobiorcą Xtreme Fitness Gyms?