Zyskaj status Oficjalnego Ośrodka Treningowego Hammer Strength

Marka Hammer Strength® to synonim najbardziej profesjonalnego treningu siłowego na świecie. Obecnie ponad 100 zawodowych drużyn sportowych trenuje na maszynach Hammer Strength® – są w tej grupie zawodnicy NBA, NHL, NFL, czy amerykańskiej ligi baseball. Ponadto na tym sprzęcie swoją formę szlifują przyszli mistrzowie – w ponad 60 ośrodkach sportowych i siłowniach przy szkołach wyższych i uniwersytetach w USA, a także przyszli adepci FBI, agenci tajnych służb (US Secret Service) i wojsko. Zatem motto marki Hammer Strength®− „Building Champions” nie jest tylko pustym sloganem.

Maszyny Hammer Strength dedykowane są każdemu, kto gotowy jest do ciężkiej pracy i nastawiony na poprawę swoich wyników. W Polsce w lawinowym tempie przybywa Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength.

Pozwól swoim klientom odczuć nieprzeciętną jakość, solidność i biomechanikę maszyn Hammer Strength oraz satysfakcję z realizacji celów treningowych. Dołącz do elitarnego grona i zapewnij swoim klientom trening siłowy na najwyższym poziomie. Przy zakupie minimum 15 urządzeń marki Hammer Strength®. Twój klub zostanie wpisany na międzynarodową listę Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength®. Otrzymasz również elegancki stalowy szyld, obwieszczający całemu światu, że należysz do elity!

Profesjonalne urządzenia marki Hammer Strentgh będzie można przetestować na stoisku Life Fitness & Hammer Strentgh w hali Biznes nr 3, podczas wrześniowych targów FIWE w Warszawie, które odbędą się w dn. 9-10 września.

Zobacz, jak wygląda lista Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength® na świecie. Odwiedź profil Hammer Strentgh Polska na Facebook’u.

Już dzisiaj skontaktuj się z działem sprzedaży TOP-GYM i zapytaj o maszyny Hammer Strength®.

Zapraszamy do współpracy.

TOP-GYM – wyłączny dystrybutor marki Hammer Strength w Polsce

100 % zadowolonych klientów!