Doskonałe dopełnienie strefy siłowej w Twoim klubie

Hammer Strength Select

Hammer Strength Select to linia 22 maszyn stosowych przeznaczonej do treningu wszystkich partii mięśniowych, opracowana zgodnie z filozofią tej prestiżowej marki, zatem spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających i zaawansowanych sportowców. Łączy nieprzeciętne biomechaniczne atuty jak np. naturalny tor ruchu z solidną, niezawodną konstrukcją i nowoczesnym wyglądem.

Linia Hammer Strength Select stanowi idealne dopełnienie maszyn Hammer Strength Plate – Loaded – flagowej i najbardziej popularnej linii maszyn siłowych na świecie.

Maszyny siłowe Hammer Strength Select są niezwykle wytrzymałe i proste w użytkowaniu, dzięki czemu trenującemu niezwykle łatwo jest skupić się na założonym celu  i przeprowadzić efektywny trening. Dzięki przyjaznej konstrukcji są także doskonałym narzędziem dla kobiet oraz dla osób początkujących , które chcą zacząć przygodę z treningiem siłowym i osiągnąć zamierzone rezultaty.

Urządzenia są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych, co umożliwia bezproblemowe dopasowanie do wystroju klubu, czy strefy siłowej. Co ważne, na maszynach umieszczone są kody NFC/QR, które po zeskanowaniu od razu przekierowują do filmików instruktażowych w aplikacji LFconnect.

Zobacz jak wygląda trening na maszynach Hammer Strength Select.

 

Dowiedz się jak zyskać status Oficjalnego Ośrodka Treningowego Hammer Strength.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

Artykuł sponsorowany