Dr Koti to inicjatywa modowa powstała z czystej pasji do muzyki, z talentu do rysowania i projektowania abstrakcji, z poczucia humoru i niekonwencjonalnego podejścia do życia, z zamiłowania do przełamywania schematów. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą odzieży fitness, gym oraz dance, która wyróżnia się przede wszystkim niespotykaną rozmaitością wzorów i eksplozją kolorów tak różną od powszechnie dostępnych, powielanych nagminnie wzorów geometrycznych. Jest to także świetna propozycja dla miłośników wszelkiego rodzaju festiwali – kolorowe wzory, często nawiązujące do muzyki to genialny pomysł na festiwalowe przebranie.

Założycielkami Dr Koti są Agnieszka Kotowicz (Koti) oraz Agnieszka Świątkiewicz (Doktor Operacji) Pomysł powstał z początkiem roku 2016, natomiast start sklepu i pierwsze sprzedane sztuki przypadają na sierpień 2016. Jest to zatem nowa marka, ale rozwijająca się na tyle szybko, że na chwilę obecną współpracujemy już z kilkoma innymi brandami i eksportujemy swoje ubrania za granicę.

Dr Koti to odzież produkowana w Polsce od początku do końca.

Sami tworzymy projekty, sami tworzymy krój, szyjemy naszą odzież w Polsce. Wprowadziliśmy na rynek produkt, kierując się poniekąd własnymi potrzebami. Dr Koti to ekipa przyjaciół, a na jej czele stoimy właśnie my: Aga & Aga – kto zatem lepiej zna potrzeby kobiet jak nie one same? Towarzyszami naszego życia i biznesu są wybrankowie naszego serca, którzy występują w rolach back-office’owych.

Dr Koti to przede wszystkim najwyższa jakość. Chcemy rozwinąć ten wątek i zwrócić Waszą uwagę także na inne składowe naszego sukcesu.

Legginsy – od tego się zaczęło

Mamy jeden z najlepszych na rynku produktów dlatego właśnie, że zajmujemy się wszystkim od początku do końca. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, za które wystarczy jedynie zapłacić – tak robią ‘molochy’, co odbija się później na jakości.

My dbamy o każdy szczegół. Zanim udostępniłyśmy nasze legginsy do sprzedaży to były dziesiątki próbnych wyszyć by ustalić krój. Kilkanaście poprawek jednego modelu ‘bo logo nie w tym miejscu’. Dziesiątki nocy spędzonych na projektowaniu, dziesiątki dni spędzonych na szukaniu inspiracji.

Kochamy legginsy. Bo jesteśmy kobietami (a nie wieszakami) i lubimy podkreślać nasze kształty. W dobie eksplozji kolorów i technik, które są w stanie te kolory odzwierciedlić na materiałach, chcemy wykorzystać maksymalnie naszą kreatywność. Lubimy być widoczne. Lubimy szokować. Oczywiście poszerzamy stale nasz asortyment wprowadzając i początkowo testując inne rodzaje odzieży, ale legginsy to ‘nasze dziecko’ i dbamy o nie w szczególności.

Czy teraz już wiesz czemu skupimy się na tym produkcie?

Wyższy stan naszych legginsów gwarantuje komfort użytkowania – nie lubimy pionowych uśmiechów i wystających boczków, a już na pewno nie akceptujemy ‘kopytka wielbłąda’, które często odznacza się przez zbytnie naciąganie stanu. Szeroka guma w pasie natomiast nie uciska i nie powoduje efektu ‘sznurka’ – odcisków i odgnieceń na skórze spowodowanych zbyt cienką gumą uciskającą jedno miejsce.

Materiał, z jakiego produkujemy legginsy to przewaga lycry, która wykazuje wysoką elastyczność, przez co nasze legginsy nie wypychają się i rozciągają się na tyle swobodnie, że nie rozchodzą się na szwach. Ponadto legginsy te nie wykazują właściwości tzw. ‘pocenia się’ – sprawdzają się idealnie nawet podczas upałów, nie odparzają skóry i nie potęgują przykrego zapachu nawet w warunkach podwyższonej potliwości.

Jakość

Oczywiście, że cena nie jest najniższa. Jakość kosztuje. Projektujemy sami, zlecamy sami, kreujemy sami i szukamy najlepszych materiałów i wykonania. To setki godzin pracy, stresu i poświęcenia. Jakby było tanio to możecie mieć pewność, że nie byłby to tak unikatowy produkt.

Nasze projekty są na tyle charakterystyczne i inne od wszystkich, że nawet bez wyraźnego, kolokwialnie ujmując – ‘logo na tyłku’, jesteś w stanie poznać nasz styl. O to chodzi. Nie chcemy kopiować. Nie chcemy powielać. My jesteśmy sobą. Chcemy Cię zachęcić do bycia pacjentem Dr Koti – bo my leczymy z nudy, monotonii i czasem także z kompleksów 😉

Przyjaźń – “Dobra firma jest zorganizowaną formą przyjaźni” (Herbert N. Casson)

Jesteśmy jak siostry. Tworząc markę chcemy, byście tworzyli ją z nami. My jesteśmy dla Was. Słuchamy Was, pomagamy w wyborze, szanujemy Wasze zdanie i sugestie. Chcemy tworzyć z Wami i dla Was. Nie dla siebie – to bez sensu.

Prawdziwa historia – jesteśmy takie jak większość kobiet

Nie jesteśmy wytworem marketerów, menadżerów i kreatorów wizerunku. Jesteśmy takie jak Ty. Jak Wy. Nieważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Mamy swoją historię i chcemy się z Wami nią podzielić… Nasze ciuchy też są realne. Stworzone w różnych rozmiarach, mniejszych i większych, o kroju, który ukrywa pewne niedoskonałości (no nie oszukujmy się, każdy kiedyś zaczynał swoją fit-przygodę i z tym ciałem bywa różnie). Nie dajmy się zwariować. Jak najbardziej staramy się być fit i dążymy wciąż do samorozwoju i pokonywania swoich słabości, ale… bywa z tym różnie. Wierzymy, że bycie fit to przede wszystkim troska o nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Więc staramy się znaleźć równowagę w każdym aspekcie naszego życia. Nasza historia ma Wam pokazać, że w życiu można osiągnąć sukces nie tylko poprzez same wyrzeczenia, sięganie granic wytrzymałości i drogę ‘po trupach’. My jesteśmy zwykłymi kobietami. Nie mamy ‘startowych’ figur, wciąż musimy pracować nad wyglądem. Ale jesteśmy prawdziwe. I niczego nam nie brakuje.

Życzymy wszystkim fit-maniakom powodzenia i wytrwałości i zachęcamy do zakupów w naszym sklepie www.drkoti.pl

Zachęcamy także do współpracy!