Targi FIBO w niemieckiej Kolonii za nami i wyraźnie widać jak ważna to impreza dla rodzimego rynku fitness. Jesteśmy świeżo po tym światowym wydarzeniu a już dowiadujemy się, że nasz partner, Dream Body EMS, wprowadza na polski rynek innowacyjny system do treningu elektrostymulacyjnego Myofx EMS.

To doskonałe, intuicyjne i świetne jakościowo urządzenie, które zrewolucjonizuje nasz rynek EMSzapowiada Michał Solarz, odpowiedzialny za dystrybucję w Polsce.

Jesteśmy przekonani, że ultralekkie kamizelki, nowoczesny design oraz oprogramowanie dające trenerowi potężne możliwości treningowe, mobilność sprzętu oraz świetna jakość wykonania dadzą nam sporą rzeszę zainteresowanych inwestorówdodaje Solarz.

Urządzenie można od dystrybutora po prostu kupić lub zastanowić się nad wsparciem franczyzowego konceptu Dream Body EMS. Cena sprzętu jest wyjątkowo atrakcyjna, mamy też wypracowany wewnętrzny system wsparcia finansowego dla inwestorówinformuje dystrybutor.

Wszystkich zainteresowanych zakupem sprzętu lub otworzeniem studia franczyzowego zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@dreambody.studio i do odwiedzenia strony www.dreambody.studio

Polecamy także:

Radiowa jedynka promuje “Poranną gimnastykę”