Dream Body EMS – to sieć franczyzowych klubów butikowych, która od początku istnienia stawia na wiedzę właściciela i przygotowanie trenera personalnego do właściwego wykonywania pracy . Tym razem w rozwoju standardów pracy poszli jeszcze dalej, wprowadzając nowy program –  „DREAM BODY NA START”
Firma założona przez Michała Solorza oraz jego żonę dynamicznie się rozrasta. Każdego miesiąca dowiadujemy się o kolejnych otwarciach studiów.
Ostatnio na fitnessowej mapie Polski pokazały się studia Dream Body EMS w Warszawie, Jaśle i Krakowie. Teraz przyszedł czas na Bełchatów.
Jak informują właściciele trwa kilkanaście rozmów, które z dużym prawdopodobieństwem skończą się otwarciami już pod koniec sierpnia czy we wrześniu.

Jesteśmy siecią, która zawsze promowała i zawsze będzie promować człowieka, trenera, jego przygotowanie i profesjonalizm – mówi Michał Solarz, twórca konceptu Dream Body EMS. Nigdy nie zapominamy o właścicielach, dla których biznes EMS może nie być od początku oczywisty – dodaje Solarz.

Dream Body EMS to koncept, który ściśle współpracuje z Espresso Fitness Business Solutions. Wspólnie z Sebastianem Goszczem przygotowaliśmy specjalny program „Na Start” dla właścicieli studiów, którzy dopiero wchodzą na rynek. Nie chcemy aby inwestorzy popełniali niepotrzebne błędy, chcemy ograniczyć maksymalnie ryzyko falstartu i dać gotowe pomysły i rozwiązania sprzedażowe.

Polecamy także:

Kolejny przełom nowoczesnych technologii – Nike otwiera pierwszą na świecie bieżnię LED w Manili