Pokonała swój problem z nadprogramowymi kilogramami, a teraz będzie wspierać innych w walce o piękną sylwetkę. Karolina Rybicka, która na początku stycznia otwiera swoje studio Dream Body EMS w Stalowej Woli.

Karolina wie bardzo dużo na temat nadwagi, ponieważ sama przez wiele lat borykała się z problemem nadmiernej masy ciała. Karolina Rybicka nie poddała się jednak i dzięki ciężkiej pracy udało jej się zgubić ponad 50 kilogramów. Jak sama mówi:

-Chciałabym teraz pomagać takim osobom jak ja.

Karolina Rybicka przyznaje, że jej historia jest dość smutna. Nie ukrywa, że na nadwagę zapracowała sobie sama ponieważ długo unikała aktywności fizycznej oraz diety. Zaznacza, że do jej przemiany przyczyniło się wiele czynników, ale największym z nich było jej dziecko, które dostrzegło problem swojej mamy. Zmotywowana tym postanowiła zmienić swoje życie i zawalczyć o swoje zdrowie. Wtedy właśnie zaczęła przygodę z aktywnością fizyczną i zmianą stylu życia na zdrowszy. Pokochała bieganie i od trzech lat regularnie je uprawia. Zaczynała od krótkich dystansów, teraz biega o wiele dalej. Poza treningami biegowymi praktykuje trening siłowy, a od jakiegoś czasu, również trening Dream Body EMS.

Karolina Rybicka przyznaje, że jej nastawienie do tego rodzaju treningu było na początku sceptyczne. Postawa ta uległa jednak zmianie, kiedy przetestowała trening Dream Body EMS na własnej skórze. Teraz, by przekonać do treningu również innych, zachęca ich do wypróbowywania tego typu aktywności na sobie.

-Zapraszam teraz moich klientów i klientki by najpierw sprawdzili i przetestowali trening na sobie. Dzięki temu zobaczą, że może dać fajny efekt i pomaga zaoszczędzić czas.

Trenerka podkreśla również różnice, które dostrzega między treningiem Dream Body EMS a tradycyjnym.

-Po tradycyjnym treningu człowiek jest zmęczony, najchętniej by się położył, odpoczął i nic już nie robił. Po treningu Dream Body EMS ma się wrażenie, że wyszło się z salonu masażu. Nie ma strasznego zmęczenia, jest dobre samopoczucie, zrelaksowanie, odprężenie. A w dodatku się poćwiczyło.

Wśród efektów, które przynosi korzystanie z treningów Dream Body EMS, wymienia: redukcję cellulitu, poprawę wyglądu skóry, zmniejszenie bólu stawów, redukcję tkanki tłuszczowej. Podkreśla także, że tego typu trening nie niesie ze sobą ryzyka kontuzji, a dodatkowo pobudza do pracy 8 grup mięśniowych jednocześnie, w tym mięśnie głębokie, które są trudne do pobudzenia w trakcie standardowego treningu.

Zmiana stylu życia oraz zainteresowanie aktywnością fizyczną sprawiły, że Karolina Rybicka zaczęła rozwijać swoje pasje związane z fitnessem. Podniosła swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i zdobyła uprawnienia trenerki personalnej. Ze sprzętów fitness najbardziej lubi kettlebell. Karolina Rybicka posiada uprawnienia instruktorki kettlebell i jest członkinią stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Podkreśla, że zamierza wykorzystywać kettlebell w trakcie prowadzonych przez siebie treningów Dream Body EMS. Jak wyjaśnia, kettlebell pozwala na bardzo ciekawe i skuteczne ćwiczenia, a mimo to jest niedoceniany. Uważa jednak, że to się zmieni: -Myślę, że klientki docenią tę kulkę tak jak i ja.

Komu poleca trening Dream Body EMS?

-Wszystkim, nie ma znaczenia wiek. Ale najbardziej polecam ją ludziom, którzy do tej pory nic nie robili i siedzieli na kanapie tak, jak ja kiedyś. Elektrostymulacja świetnie zastępuje tradycyjny trening na siłowni, można dzięki niej bardzo dużo osiągnąć.

Studio prowadzone przez Karolinę Rybicką zostanie oficjalnie otwarte na początku stycznia.

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: biuro@dreambody.studio

Tel: 781 501 511

Polecamy także:

Podsumowanie roku 2019 w Xtreme Fitness Gyms