Manufaktura Zdrowia z drugą lokalizacją

Nowym najemcą krakowskiego biurowca Podium Park jest Manufaktura Zdrowia. Nowy klub fitness zajmie 800 mkw. powierzchni na parterze budynku. Otwarcie  planowane jest na listopad 2018 roku.

Klienci, którzy poszukują nowego biura coraz częściej zwracają uwagę na kwestie związane ze zdrowym stylem życia. Coraz więcej pracowników dba o własne zdrowie i kondycję fizyczną, a także ma większą świadomość jak bardzo te czynniki są istotne w ich codziennym życiu. Bardzo cieszymy się, że Manufaktura Zdrowia stanie się jednym z naszych najemców i uzupełni funkcjonalność oferty usługowej Podium Park, zarówno dla przyszłych najemców jak i okolicznych mieszkańców – mówi Wojciech Dobrzański, prezes zarządu Podium Investment.

o Manufaktura Zdrowia

Manufaktura Zdrowia to krakowska marka fitness, która stawia na doskonale wyszkoloną kadrę instruktorską i wysokiej jakości sprzęt sportowy. Pierwszy klub Manufaktury Zdrowia otwarty został w Business Parku, 6 km od Krakowa. Klientami klubu są głównie pracownicy korporacyjni.

o Podium Park

Kompleks trzech budynków biurowo-usługowych w Krakowie przy Al. Jana Pawła II 43A. Cechują go ponadstandardowe rozwiązania z zakresu ekologii, nowoczesnych technologii i elektromobilności. Obiekty stanowią wyjątkowe i przyjazne miejsce pracy z komfortową i urzekającą wizualnie przestrzenią. Inwestycja realizowana przez Podium Investment uzyskała prestiżowy, międzynarodowy certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie Outstanding. Pierwszy obiekt Podium Park zostanie oddany do użytku w lipcu 2018 r.

 

źródło: propertynews.pl

Zobacz także: