Kolejne Oficjalne Centrum Treningowe Hammer Strength

Zbliża się otwarcie kolejnego centrum treningowego Hammer Strength. Na wrzesień 2017 r. planowane jest otwarcie drugiego klubu Behapowiec Gym, jednego z najprężniej działających ośrodków treningowych Hammer Strength w Polsce, wyposażonego przez firmę TOP-GYM. Będzie to ultranowoczesny klub, będący kopią siłowni w Grodzisku Wielkopolskim.

Zamysł jest prosty: budujemy zwycięzców. Będzie to kolejna ultranowoczesna siłownia przeznaczona w głównej mierze dla zaawansowanych zawodników, jak i amatorów, ciężarowców, crossfitowców oraz osób, dla których trening siłowy nie jest nowością. Mamy nadzieje na to, że oddamy w 100% klimat pierwotnego klubu. – powiedział nam Bartosz Reśliński, właściciel klubów Behapowiec.

Lokalizacja filii Behapowiec Gym jest oddalona od pierwszego klubu o 20 km. Nowy klub zostanie otwarty w miejscowości Nowy Tomyśl (woj.wielkopolskie) w galerii handlowej Galeria Pawelec. Filia klubu będzie miała metraż 1000 m2 – dokładnie, tak jak w grodziskim pierwowzorze. – Chcemy oddać idealną kopię klubu z Grodziska. – powiedział Reśliński. W skład sprzętowy wejdzie 30 maszyn renomowanej marki Hammer Strength oraz kilkanaście sztuk cardio firmy Life Fitness. W klubie powstanie nowoczesna, przestronna strefa wolnych ciężarów z dużymi obciążeniami.

Poniżej przedstawiamy wizualizację nowej filii.