Life Fitness News – duża dawka inspiracji dla menedżerów i trenerów

W pierwszym tegorocznym wydaniu firmowego magazynu TOP-GYM, Life Fitness News przygotowaliśmy dużą dawkę merytorycznej wiedzy dla menedżerów i trenerów. Nie mogło zabraknąć wywiadów z właścicielami i menedżerami naszych partnerskich klubów, które wyróżniają się na tle konkurencji, wyposażonych przez TOP-GYM w nowoczesne urządzenia Life Fitness i Hammer Strength®.

Jaremi Butryn z F1 Elite Fitness w Opolu, dzieli się z nami swoimi przemyśleniami, m.in. na temat fenomenu marki Hammer Strength® i dlaczego warto w swoim klubie mieć strefę Hammera. Z kolei Katrzyna Kucz, menedżer Altus Fitness, zdradza receptę na sukces klubu działającego w formule 24/7 w samym sercu Katowic.

Konsultant ds. inwestycji fitness Krzysztof Pakulec wyjaśnia, czym są  o kluczowe wskaźnik efektywności i dlaczego warto je stosować w procesie sprzedaży w klubie. Natomiast  dr Agnieszka Bajer-Ciszewska z Peak Pilates Poland obala mity, które przypisuje się do  techniki pilatesu. Poza tym prezentujemy  dwa ciekawe treningi – na silne plecy na maszynach Hammer Strength z ambasadorami tej marki w Polsce – Szymonem Ładą i Michałem Rochem oraz obwodowy dla kobiet, przygotowany przez Martą Hennig, trenerkę i influencerkę z niezwykle popularnego bloga Codziennie Fit. Cały magazyn można przeczytać tutaj.

Zapraszamy do lektury.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

Zobacz także: