Najważniejsze zawody kulturystyczne w Polsce odbędą się po raz kolejny na targach FIWE Fitness Trade Show, które są niekwestionowanym liderem na rynku targów branży fitness w Europie Środkowo – Wschodniej.

Na FIWE odbędą się Międzynarodowe zawody IFBB DIAMOND CUP oraz PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS. Dwa najbardziej prestiżowe zawody w randze sportów sylwetkowych.

Puchar Polski będzie także eliminacjami do MŚ Mężczyzn oraz do MŚ w Fitness co będzie stanowiło dodatkową motywację dla zawodników biorących udział w zawodach.

Takiego połączenia jeszcze nie było!

Data zawodów to 13 – 15 września 2019, czyli bardzo dobry dla zawodników termin, na niespełna tydzień przed zawodami Arnold Classic Barcelona.

Organizatorzy 6. edycji targów wraz z Polskim Związkiem Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz federacją IFBB przygotowują dla Was największe wydarzenie w historii sportów sylwetkowych.

Firma IC events już od wielu lat współpracuje z Polskim Związkiem Kulturystyki , Fitness i Trójboju Siłowego , a w zeszłym roku zorganizowała również na FIWE wraz z federacją IFBB zawody Diamond Cup, które zgromadziły rekordową liczbę zawodników startujących w zawodach.

W tym roku wobec wycofania się federacji NAC z organizacji zawodów kulturystycznych PZKFiTS pozostaje jedynym liczącym się organizatorem zawodów kulturystycznych w naszym kraju.

Zapowiada się wiec, że czołowi zawodnicy z całego świata odwiedzą stolicę Polski we wrześniu.

Zawody kulturystyczne stanowią niezwykły magnes dla firm branży suplementacyjnej. W targach FIWE swój udział w roli partnerów potwierdziły już marki takie jak Olimp Sport Nutrtition, Nutrend, czy Iron Maxx. Organizator łącznie spodziewa się ponad 200 wystawców z różnych dziedzin branży fitness. Złotym sponsorem targów jest marka sprzętowa Technogym, Srebrnymi Sponsorami marki B:FIT, Swanson i Perfect Gym, a partnerami strategicznymi Life Fitness oraz MIHA Bodytec.

6. edycja targów FIWE Fitness będzie prawdziwym świętem i największym wydarzeniem branży fitness w Polsce. Z pewnością nie może tam zabraknąć każdego związanego z naszą branżą, wiec do zobaczenia we wrześniu w Warszawie.

Więcej o całym wydarzeniu przeczytacie na stronie organizatora LINK

Polecamy także:

Organizatorzy Kongresu FEM zaskakują – TECHNOLOGICZNY SHOWROOM!