Zapraszam do przeczytania rozmowy z Michałem Solarzem, twórcą i właścicielem franczyzowego konceptu studiów Dream Body EMS. W ostatnim czasie bardzo dynamicznie się rozwijają przodując w ilości studiów EMS w Polsce.
O strategii, wartościach, rodzinie… 
 
Witaj Michał. Chciałam porozmawiać z Tobą o rozwoju franczyzowego konceptu Dream Body EMS bo wyraźnie widać, że w ostatnim czasie kolejne studia wyrastają jak grzyby po deszczu. Jaka jest Wasza strategia ?
Ilona, dziękuję za zaproszenie. Zdecydowanie rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój poparty szkoleniami i wiedzą od najlepszych – to w dużym uproszczeniu nasza strategia. Jako praktycy i właściciele własnych studiów wiemy doskonale jak prowadzić ten biznes żeby się nie przeliczyć. Sami co miesiąc płacimy czynsze za lokale, wynagradzamy pracowników, pozyskujemy klientów, dbamy o jakość, planujemy akcje promocyjne. To bez wątpienia kolosalna pomoc dla osób, które wchodzą na ten rynek.
Ponieważ jednocześnie dystrybuujemy doskonały, bezprzewodowy sprzęt do elektrostymulacji myoFX, nasza oferta jest kompletna i wyjątkowo ciekawa dla inwestora. Teraz jesteśmy w trakcie uruchamiania sześciu kolejnych adresów Dream Body EMS w Sieradzu, Bełchatowie, Skierniewicach, Włocławku, Warszawie i kolejnego w mojej rodzinnej i ukochanej Łodzi. Prowadzimy też rozmowy z potencjalnymi inwestorami z Krakowa i mniejszych miast.
(Studio Dream Body EMS – Tomaszów Mazowiecki)

Firmę prowadzisz wspólnie z Magdą, Twoją żoną. Jak dzielicie się obowiązkami ?
Bez niej nic by nie było. Ona jest moją motywacją. Ona, mówiąc barwnie,  jest u nas od matematyki, ja jestem od polskiego. Ona liczy, ja z gorącą głową planuję, jeżdżę, rozmawiam. Ona dzierży wiadro w lodowatą wodą, którą skutecznie wylewa mi co jakiś czas na głowę mówiąc „zwolnij”. Gdyby nie Madzia, nic by nie było…
Michał, od początku podkreślasz rolę trenera w koncepcie Dream Body EMS. To, jak zauważyłam, spotyka się z dobrym odbiorem ?
Tylko i wyłącznie człowiek stoi za jakością zajęć. Tylko i wyłącznie wiedza trenera jest gwarantem bezpieczeństwa i rezultatów. Jak rozpoczynałem swoją pracę w przestrzeni fitness nie istniało jeszcze powszechnie w świadomości Polaków słowo „fitness”. Był aerobic, była wyjątkowa i doskonała Inka Szymański, były pierwsze polskie konwencje, pojawiły się pierwsze targi dla naszej branży, wyrastała polska fitnessowa przedsiębiorczość.  Były różne projekty, różni dystrybutorzy, pojawiali się producenci odzieży, suplementów, sprzętu, producenci diet. Niektórzy zostawiali i są do dziś, większość znikała. Znikali Ci, którzy odrywali swoją strategię od ludzi. Zostali Ci, którzy dostrzegali człowieka.
Kocham technologię, doceniam jej zalety. Sami sprzedajemy fantastyczne i certyfikowane urządzenia myoFX EMS, które są kompletną odpowiedzią sprzętową dla dzisiejszego rynku EMS. Przy tych urządzeniach zawsze musi stać profesjonalista. Tak właśnie jest w Dream Body EMS.
 
(Otwarcie studia Dream Body EMS w Zgierzu)
(Angelika Wasilewska, trener Dream Body EMS – studio Nowosolna)
(Wykład dietetyka w Studio Dream Body EMS – Zgierz)
Powiedz Michał w kilku zdaniach dlaczego warto być w projekcie Dream Body EMS ?
Wiesz Ilona, można otworzyć studio EMS, a można otworzyć studio konceptu Dream Body EMS. Można uprawiać biznesowy hazard lub ograniczać ryzyko. Można wspierać poprzez otwarcie studia markę sprzętową, głosząc wszem i wobec, „mam maszynę taką czy owaką” a można pokazywać ludzi, trenerów i jakość zajęć. Wszystko jest kwestią wyboru. My też możemy po prostu sprzedać świetne urządzenie z przeszkoleniem i na tym nasza rola może się skończyć. Możemy też dać coś wyjątkowego. Możemy dać siłę grupy, wzajemne wsparcie, najbardziej wartościowe szkolenia, spójną strategię promocyjną. Możemy dać motywację i czas. Możemy pokazać gdzie warto wydać a gdzie to nie działa. 
Decyzja jest po dwóch stronach bo i chemia musi być pomiędzy nami. Jeśli inwestor należy do grona wszechwiedzących wtedy odpuszczamy i po prostu sprzedajemy sprzęt. Jeśli inwestor chce rozwijać się w oparciu o sprawdzone standardy, działamy w Dream Body EMS. 
(Szkolenie techniczne dla Dream Body EMS – Łódź Chojny)
Michał, dziękuję za rozmowę. Powiedz na koniec gdzie powinni się zgłaszać zainteresowani?
Dziękuję Ilona za te pytania i zapraszam zainteresowanych na naszą stronę www.dreambody.studio. Możecie też pisać na biuro@dreambody.studio. Zawsze chcemy się spotykać i rozmawiać. Od tradycyjnej wymiany mailowej ważniejsze dla nas jest spotkanie, uścisk dłoni, kawa i żywa rozmowa. Wtedy możemy poczuć wzajemną chemię i decydować dalej. 
Zapraszam.

Polecamy także:

Inspiracje zagraniczne: Program aktywizacji seniorów