źródło: informacja prasowa CityFit

Niedawno pisaliśmy o otwarciu 20 klubu CityFit w warszawskiej galerii Sadyba Best Mall. Wczoraj ruszyły dni otwarte w kolejnym klubie w Gliwicach. Tymczasem znana jest już oficjalna data otwarcia CityFit w galerii Lublin Plaza – 23.03.2019. Dni otwarte planowane są na 15-22.03

CityFit Lublin Plaza to nowy klub fitness znajdujący się w galerii handlowej Lublin Plaza przy ul. Lipowej 13. Klub o powierzchni 1600 m² będzie otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Użytkownicy będą mogli trenować na najwyższej jakości sprzęcie, takich marek jak TechnoGym, Matrix, Escape Fitness.
W sumie aż 300 maszyn sportowych! Nasi klubowicze mają do dyspozycji aż 8 stref do ćwiczeń i relaksu. W CityFit znajdą Strefę Cardio, Strefę Treningu Funkcjonalnego, Strefę Maszyn Oporowych, Strefę Wolnych Ciężarów, Strefę Fitness oraz Strefę Relaksu, w której można odpocząć po treningu – czytamy na stronie operatora.

W cenie karnetu jest również dostęp do zajęć fitness a także innowacyjnych rozwiązań – automatów z fit przekąskami oraz napojami, źródełko z wodą filtrowaną.
CityFit Lublin Plaza jest drugim klubem innowacyjnej sieci, zlokalizowanej w Lublinie. Wcześniej w tym miejscu znajdował się klub Jatomii Fitness, który ze względu na dogodną lokalizację cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców, a zwłaszcza studentów. Po upadku sieci, trwały negocjacje z wieloma operatorami klubów fitness, którzy planowali otwarcie klubu w tej lokalizacji.

Polecamy także:

13 grzechów głównych w pracy Trenera Personalnego