W imieniu całego Core H&F, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za odwiedziny na naszym stoisku na targach FIBO w Kolonii. To było niezwykle intensywne kilka dni. Długo będziemy wspominać tegoroczną edycję tego największego eventu branży fitness – duuużo się działo!

Jesteśmy dumni, bo nasz sprzęt, a zwłaszcza jednostki unikatowe, takie jak FreeRunner™, Glute Drive, Boxmaster® czy HIITRower, wzbudzały ogromne zainteresowanie. Nasze stoisko pełne było Gości z całego świata, dlatego chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim Klientom – a zwłaszcza naszym polskim Kluczowym Partnerom Biznesowym – było nam bardzo miło, że byliście z nami – dziękujemy Fabryce Formy, Just Gym, Platinium Fitness i Total Fitness. Ogromnie cieszymy się, że zajrzeli do nas również koleżanki i koledzy z eFitness oraz Les Mills. Specjalne podziękowania dla Branży Fitness, że mimo natłoku spraw, znaleźliście chwilę na spotkanie u nas.

Rozwijamy się dla Was, więc bardzo doceniamy, że jesteście z nami!

Wspólnie oglądaliśmy i testowaliśmy maszyny, a wieczorem razem bawiliśmy się na Core VIP Party… było sporo rozmów biznesowych, ale też przede wszystkim dużo pozytywnej energii i dobrej zabawy, bo w Core H&F bardzo nam zależy, żeby nasze relacje z klientami były konkretne i rzeczowe, a przy tym po prostu przyjacielskie 👍 Razem możemy więcej i lepiej!

Polecamy także:

Jak sprawić by trening personalny był bardziej PREMIUM?