6. edycja największych targów branży fitness w Polsce – FIWE Fitness Trade Show odbędzie się już za kilka dni w Warszawie (13 – 15 września, Warszawa, Expo XXI). W tych dniach swoją biznesową ofertę przedstawi ponad 250 wystawców z kraju i ze świata (tutaj lista wystawców). 

Podczas targów, w piątek 13 września, organizatorzy przygotowali specjalny dzień dla gości biznesowych. Odbywać się wówczas będą 4 konferencje edukacyjne, których tematyka jest bardzo rozbudowana i różnorodna:

  • Konferencja FIWE Experts elitarna konferencja branżowa przeznaczona dla wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w już prowadzonym biznesie. Będzie to prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających prawdziwe, mierzalne rezultaty.
  • Konferencja FIWE Investors dedykowana przedsiębiorcom i osobom prywatnym pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce.
  • Konferencja FIWE Wellness & SPA przeznaczona dla właścicieli i managerów Hoteli , Spa, Pływalni, ośrodków wypoczynkowych, czy też baz treningowych. Konferencja powstała, by edukować kadrę zarządzającą z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz zapoznać ich z innowacyjnymi metodami urządzania strefy wellness & Spa w prowadzonym biznesie.
  • Konferencja FIWE Shops dla kadry zarządzającej hurtowniami, a także właścicieli sklepów stacjonarnych i internetowych, na której przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób podnieść zyski ze sprzedaży oraz jak dobrze prowadzić sklep, aby czerpać z nich korzyści.

Agenda prelegencka jest imponująca. Konferencje prowadzone będą przez gości z kraju i ze świata, specjalistów w swojej dziedzinie. Z pełną listą prelegentów mogą Państwo zapoznać się TUTAJ.

Organizatorzy przygotowali również absolutną nowość w dniu biznesowym, a mianowicie panel dyskusyjny oraz Debatę CEO & Eksperts. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele oraz eksperci z branży fitness, celem poruszenia oraz przedyskutowania obecnej sytuacji na rynku fitness. Spotkanie skierowane jest głównie do właścicieli i managerów klubów fitness, dystrybutorów, producentów sprzętu, systemów, suplementów, jak również do ekspertów branżowych.

Pełną listę uczestników debaty znajdą Państwo TUTAJ.

Oprócz merytorycznych konferencji i spotkań ekspertów, dzień biznesowy obfitował będzie również w wydarzenia, mające na celu wyróżnienie najlepszych. Odbędzie się rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród dwóch konkursów:

  • Konkurs FIWE Awards – prestiżowa nagroda kierowana do wystawców oraz ich firm. Zgłoszone do konkursu marki, będą konkurować w trzech kategoriach: Produkt Roku, Usługa Roku oraz Akcesoria Roku.

  • Konkurs Branża Fitness Awards – który dedykowany jest klubom fitness i studiom treningowym (m.in. jogi, ems, indoor cycling, box crossfit). Organizowany jest przez Portal www.BranzaFitness.com. Jego celem jest wyróżnienie w danych kategoriach najlepszych klubów z branży. Zwycięzcy w trzech kategoriach – DESIGN, INNOWACJA, MARKETING, będą wybierani przez JURY. Czwarta kategoria PLEBISCYT : KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM zostanie rozstrzygnięta poprzez głosowanie Czytelników Portalu.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach FIWE Fitness Trade Show United 2019.

Szczegóły udziału dostępne są na stronie www.fiwe.pl

 

Polecamy także:

Fuzja FIWE Fitness Trade Show i ESP Europe Sport Power, Kooperacja Międzynarodowa – zapowiada się dynamiczny rok 2020 w branży fitness