źródło: komunikat prasowy

Centrum Handlowe Jantar w Słupsku od 2 października 2019 roku na poziomie -1 powitało Just GYM. Mimo dużej ilości klubów fitness w całej Polsce formuła dostępności klubu 24h na dobę / 7 dni w tygodniu cieszy się sporym zainteresowaniem. Mieszkańcy województwa pomorskiego zyskali klub fitness otwarty całą dobę.

Ogólnopolska sieć klubów fitness i siłowni Just GYM, jako swoją dziesiątą lokalizację wybrała Centrum Handlowe przy ulicy Szczecińskiej 58. Na powierzchni 1800 m2 zostało stworzonych 12 unikalnych stref w tym 7 stref treningowych.

-Dziesiąty klub sieci Just GYM to duży sukces i potwierdzenie zaufania Klientów jakim została marka obdarzona. Stworzenie miejsca spędzenia aktywnie wolnego czasu, to jeden z celów jaki przyświeca sieci klubów Just GYM – mówi Prezes Zarządu Just Gym Sp. z o.o. Paweł Ciszek. Oferta jest skierowana do osób chcących zadbać o własne zdrowie, rozwinąć umiejętności poprawnego wykonywania ćwiczeń, ale i doskonalenie własnego ciała. Dostosowanie stref treningowych do różnych aktywności sportowych zostało wsparte sprzętem fitness firmy Matrix, ESCAPE i CORE.” Jednocześnie CEO Just GYM. podkreśla, że ważne jest dla Spółki zapewnienie innowacyjnych rozwiązań dla wymagających klubowiczów. Na powierzchni blisko 1800 metrów klienci znaleźć mogą między innymi strefę cardio, strefę funkcjonalną, strefę Just HIIT (High Intensity Interval Trainig), strefę maszyn półwolnych oraz strefę maszyn siłowych. W strefie cardio znajduje się również strefa cycling z możliwością przeprowadzenia treningów indywidualnych jak i grupowych. W Just GYM Słupsk wśród 12 unikalnych stref, klubowicze odnajdą również salę fitness, na której odbywają się zajęcia grupowe. Just GYM Sp. z o.o. stawia na rozwój i już 9 października nastąpi otwarcie klubu w Warszawie, a z końcem października otworzymy 12 placówkę w Bytomiu – dodaje Ciszek.

Obecnie pod logiem Just GYM działają kluby w Poznaniu, Płocku, Olsztynie, Elblągu, Zabrzu, Krakowie, Radomiu, Lublinie i Opolu

Polecamy także:

Premiera kolejnego klubu Calypso Fitness we Wrocławiu