Efektywny trening cardio

Tylko na bieżniach Life Fitness

Marka Life Fitness, globalny producent urządzeń treningowych od lat na świecie, zbudowała swoją renomę m.in. dzięki znakomitym, wytrzymałym bieżniom, bezpiecznym dla użytkownika i gwarantującym efektywny trening.

Dzięki wdrożonej technologii, bieżnie Life Fitness np. z konsolami Discover SE3 HD, umożliwiają wyjątkowe doznania treningowe, dzięki wielu opcjom rozrywki oraz wirtualnym trasom Lifescape. Jak wiadomo, bieżnie od lat są najpopularniejszymi maszynami cardio w klubach fitness. Co najważniejsze, na profesjonalnej bieżni – a do takich należą bieżnie Life Fitness, możemy zrealizować mnóstwo różnych celów treningowych, dzięki czemu trening szybko wejdzie nam w nawyk.

TOP-GYM, wyłączny dystrybutor marki Life Fitness w Polsce zaprasza do obejrzenia instruktażowego filmu, zrealizowanego we współpracy ze znaną blogerką z Codziennie Fit, Martą Hennig. Co to jest trening cardio? Kto i dlaczego powinien go wykonywać?…  i wreszcie: Jak zrealizować swoje cele treningowe na bieżni Life Fitness? Tego między innymi dowiecie się z najnowszego filmu. Zapraszamy do obejrzenia.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

Artykuł sponsorowany

Zobacz także: