Artykuł sponsorowany

 

eFitness na europejskim rynku

Dobre, bo polskie? W przypadku sukcesu firmy eFitness, po stokroć tak! eFitness, producent nowoczesnego oprogramowania do zarządzania obiektami fitness to polska firma działająca na rodzimym rynku już od 8 lat. Początkowo, zatrudniająca 2 osoby i obsługująca 1 obiekt, dziś może poszczycić się ponad 50- cio osobowym zespołem wysokiej klasy specjalistów oraz wachlarzem niemalże 1000 klientów, wśród których można znaleźć wiodące sieciowe marki, również zagraniczne.

Firma i produkt rosną w siłę wraz z dynamicznym rozwojem polskiego rynku. Konsekwencje tych zmian można łatwo zauważyć w mnogości funkcjonalności w systemie przeznaczonych dla wszystkich modeli klubów. Warto dodać, że eFitness zawsze wychodził naprzeciw potrzebom swoich klientów i wraz z nimi urósł do pozycji giganta polskiej branży fitness. Dzięki klientom i dla klientów do perfekcji opracowany został model klubów automatycznych z zaawansowaną technologiczne kontrolą dostępu, rozwiązaniami biometrycznymi i modelami płatności o najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Dodatkowo, moduł CRM, dedykowany dla branży fitness, powstał jako odpowiedź na potrzeby najlepszych klubów fitness, dla których obsługa klienta jest wartością nadrzędną.

Nagrodzony Złotym medalem MTP, produkt eFitness jest niekwestionowanym synonimem jakości, niezawodności, bezpieczeństwa transakcji i przechowywanych danych.

Warto dodać, że dzięki wytrwałości i konsekwencji w działaniu, eFitness stał się również mocno rozpoznawalną marką w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Wysoka jakość dostarczanych usług została doceniona w krajach bałtyckich, Czechach, Bułgarii i w Grecji, gdzie eFitness obsługuje kluby sieciowe sektora premium oraz w modelu automatycznym.  Nieskromnie można stwierdzić, iż na wymienionych rynkach europejskich, eFitness jest w chwili obecnej największym dostawcą oprogramowania dla obiektów fitness.

Polski produkt niczym nie ustępuje europejskim konkurentom, z którymi wielokrotnie wygrywał w walce o klienta. W konsekwencji,  dzięki ciągłemu doskonaleniu i dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług, eFitness zaczyna być traktowany jako poważny partner również w krajach Europy Zachodniej. Obsługuje już obiekty w Holandii i Irlandii, a zaawansowane rozmowy na kilku innych znaczących rynkach trwają. Doskonałym przykładem mocnej pozycji jest również zauważalna obecność firmy eFitness na największych targach branżowych FIBO w Kolonii. FIBO to doskonała okazja, aby zaprezentować dobry, polski produkt na arenie międzynarodowej. Możemy być dumni, gdyż innowacyjne rozwiązania w modelu SaaS opracowane przez eFitness, od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród zwiedzających z całego świata. Model działania eFitness, zaawansowane rozwiązania i nowoczesność bez wątpienia wyróżniają firmę podczas targów, sprawiając, że nie można przejść obojętnie obok stoiska. Oprócz możliwości sprawdzenia, jak działa system eFitness w praktyce, klienci z dużym entuzjazmem testują elementy kontroli dostępu (jak np. śluza) i rozwiązania biometryczne. Podczas tegorocznej edycji, zwiedzający mogli również sprawdzić, jak eFitness wspiera działania różnych obszarów w klubie fitness i wszystkich pracowników niezależnie od pełnionej funkcji w strukturze organizacyjnej.

Jednak, co tak naprawdę stanowi o tak dużym sukcesie firmy eFitness ? Czy tylko ilość obsługiwanych obiektów i zaawansowane funkcje w systemie?

Z całą pewnością to nie wszystko. eFitness przykłada ogromną wagę nie tylko do rozwoju produktu, ale też do relacji z klientami i partnerami, a co za tym idzie, świadcząc usługi na najwyższym europejskim poziomie. Działalność edukacyjna i szkoleniowa, to również ogromnie ważne obszary, od wielu lat doceniane przez polską branżę fitness. eFitness nie tylko dzieli się wiedzą, ale również z dumą promuje polski produkt zagranicą tak, aby nasz rynek fitness dalej rósł w siłę.