eFitness zadomowił się na czeskim rynku już na dobre. Oprogramowanie do zarządzania klubami fitness działa w sieciach Form Factory oraz Form Factory Premium, a od teraz także w sieci klubów BBC. Tym samym eFitness stał się liderem oprogramowania na rynku naszych południowych sąsiadów.

– eFitness w Czechach został przyjęty z dużym entuzjazmem. To motywuje nas do jeszcze wydajniejszego działania – mówi Tomasz Sierpiński, Customer Relation Director w eFitness.

Z eFitness korzystają wszystkie obecne na czeskim rynku sieci klubów fitness. Każda z nich posiada własną specyfikę oraz odrębny styl biznesowy. eFitness dostarczył w tych miejscach dopasowane do potrzeb i intuicyjne oprogramowanie oraz zintegrowaną kontrolę dostępu. Obiekty zlokalizowane są przede wszystkim w Pradze i Ostrawie, wśród nich możemy znaleźć kluby w samym sercu praskiego Starego Miasta (Form Factory Premium, wśród klubów są też byłe obiekty World Class czy Holmes Place), jak i kluby mieszczące się w centrach biznesowych oraz galeriach handlowych (BBC oraz Form Factory Fitness Center, w tym także kluby przejęte po sieci Jatomi obecnie w fazie rebrandingu).

Wdrożenie nowej sieci za każdym razem wymaga zaangażowania wielu specjalistów. Nieoceniony jest profesjonalizm naszego zespołu wdrożeniowców. To dzięki ich doświadczeniu i szerokiej wiedzy technicznej przepięcia nawet wieloobiektowych sieci przebiegają tak sprawnie. Nie bez powodu nazywamy ich “heroes” – przyznaje Tomasz Sierpiński. Za każdym razem nad procesem wdrożenia czuwa także Helpdesk. To dzięki nieocenionej pracy infolinii klienci mają pewność, że otrzymują naszą opiekę także po zakończonym sukcesem wdrożeniu. – dodaje.

Fitness na czeskim rynku rozwija się świetnie. Cieszymy się, że możemy zaznaczyć tu naszą obecność. Tym, co najbardziej godne podziwu jest z pewnością wysoka kultura sportu wśród Czechów. Podczas wizyt w klubach zauważyliśmy, że obiekty cieszą się aktywnością klubowiczów o wszystkich porach dnia, a na salach fitness ćwiczą osoby w każdym wieku. Czechy to dojrzały rynek, na którym liczymy na jeszcze większą ekspansję. – mówi Tomasz Sierpiński.

Projekt wdrożenia sytemu eFitness w Czechach był jednym z trudniejszych od strony operacyjnej. – mówi Rafał Rybski, Dyrektor Zarządzający Fit Invest Int. – Ujednolicenie systemu w całej sieci, zamiana kilku niezależnych systemów operacyjnych w jeden, taka operacja nie udałaby się bez zaangażowania czeskiego zespołu Fitness Place oraz specjalistów po stronie eFitness. A to dopiero początek współpracy. Mając tak profesjonalnego partnera, wierzę, że będziemy mogli wkrótce zaimplementować na rynku czeskim wszystkie nowości eFitness. Dziękuję za wdrożenie.

MATERIAŁ PARTNERA

Zobacz także: